reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Ja tam na golasa! Nikogo na porodówce nie interesują cycki czy pupa za przeproszeniem bo już się naoglądali 😂 a i mi będzie wygodniej, po za tym jak bym się miała rozbierać w trakcie porodu aktywnego to jakoś tego nie widzę 😁 Do szpitala oczywiście pojadę w pełni ubrania ale jak już mnie ‚położą’ czy to na sali czy już na porodówce to na golasa pod koszulą 😁
 
reklama
Ja tam na golasa! Nikogo na porodówce nie interesują cycki czy pupa za przeproszeniem bo już się naoglądali 😂 a i mi będzie wygodniej, po za tym jak bym się miała rozbierać w trakcie porodu aktywnego to jakoś tego nie widzę 😁 Do szpitala oczywiście pojadę w pełni ubrania ale jak już mnie ‚położą’ czy to na sali czy już na porodówce to na golasa pod koszulą 😁
myślę raczej o tym, żeby mi było wygodniej a nie im :) mam duży biust i chodzenie kilka/kilkanaście godzin bez stanika wcale nie jest dla mnie komfortowe, do tego aktywność np na piłce bez majtek też jakoś marnie widzę a nie mam pojęcia jak to jest praktykowane
 
myślę raczej o tym, żeby mi było wygodniej a nie im :) mam duży biust i chodzenie kilka/kilkanaście godzin bez stanika wcale nie jest dla mnie komfortowe, do tego aktywność np na piłce bez majtek też jakoś marnie widzę a nie mam pojęcia jak to jest praktykowane
To może załóż sobie już stanik laktacyjny i nawet podczas parcia możesz go mieć.
A co do majtek, to z tą piłka to się zgadzam. I z tym że w ogóle różne wygibasy się robi na początku i nie chcę świecić wiecie czym haha :D dlatego jeżeli się okaże że to jeszcze trochę potrwa to ja wtedy też w majtkach.
 
Ja nigdzie nie napisałam, że im będzie wygodniej- tylko mi 😂 Ale słuchaj ja nikogo nie namawiam- zrobisz tak jak Ty będziesz chciała, w końcu to Twój poród ;) nie każda będzie korzystała z piłki, nie każda będzie czuła się komfortowo w gaciach czy bez także ja myślę, że ta kwestia jest mocno indywidualna i zależy od samej rodzącej i sytuacji 😁
 
Ja nigdzie nie napisałam, że im będzie wygodniej- tylko mi 😂 Ale słuchaj ja nikogo nie namawiam- zrobisz tak jak Ty będziesz chciała, w końcu to Twój poród ;) nie każda będzie korzystała z piłki, nie każda będzie czuła się komfortowo w gaciach czy bez także ja myślę, że ta kwestia jest mocno indywidualna i zależy od samej rodzącej i sytuacji 😁
a źle doczytałam :)
 
Ja tez jak juz trafie na oddzial to tylko koszula, dlatego lepiej dluzsza to nie bedzie bezposredniego kontaktu z pilka😛 chociaz obstawiam ze beda tak zdezynfekowane ze bezpieczniejsze niz majtki😉 i jednak co jakis czas badanie bedzie robione, to niepotrzebny mi dodatkowy wysilek na scisganie i ubieranie majtek😛
 
Ja jak rodziłam przy samych skurczach to byłam bez majtek ale pod koszula miałam sportowy stanik jeżeli chodzi o drugi poród to odchodziły mi wody więc musiałam mieć gatki, żeby trzymać podpaskę poporodowa bo taka wtedy dają. Na piłce byłam już bez bo był na niej położony taki podkład poporodowy ale myślę, że spokojnie na początku akcji będzie czas, żeby się rozebrać w zależności od sytuacji.
 
Jeżeli chodzi o koszule to jestem niezadowolona. Kupiłam firmy cornette rozmiar "s" bo stwierdziłam, że może będę używać jeszcze po porodzie i jest jak worek chociaż teraz ważę 67kg ale już nie chciało mi się zwracać bo kupowałam przez internet.
 
reklama
myślę raczej o tym, żeby mi było wygodniej a nie im :) mam duży biust i chodzenie kilka/kilkanaście godzin bez stanika wcale nie jest dla mnie komfortowe, do tego aktywność np na piłce bez majtek też jakoś marnie widzę a nie mam pojęcia jak to jest praktykowane
Ja na piłce miałam podkład. Na porodówce cały czas bez majtek (mimo że nie było rozwarcia). Lekarze i położne od czasu do czasu sprawdzają co tam się dzieje i nie wyobrażam, mając skurcze, zakładania i zdejmowania majtek. Wydaje mi się też, że jak wchodziłam na porodówkę to od razu kazali mi zdjąć bieliznę.
 
Do góry