reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Dziewczyny, myślałam wczoraj ze urodzę🙈
Młoda była w nocy tak silna i ruchliwa jak nigdy, myślałam że mnie rozsadzi od środka. Poza tym jakieś takie kłucie w szyjce mi się pojawiło potem ustało. Boze🙈 ja się nadal boje tego porodu a zbliża się wielkimi krokami 😵

ja tak samo jestem przerażona porodem 😂 może i dobrze ze to się samo zadzieje bo jakbyśmy miały rodzic jak będziemy gotowe to bysmy chodziły jak słonice 😂🙈
 
ja tak samo jestem przerażona porodem 😂 może i dobrze ze to się samo zadzieje bo jakbyśmy miały rodzic jak będziemy gotowe to bysmy chodziły jak słonice 😂🙈
ja bym JUŻ chciała rodzić, mówię ciągle lekarzowi żeby się nie odzywał dopóki nie stwierdzi co najmniej 3 cm rozwarcia, ale on twierdzi, ze szyjka nic a nic nie gotowa do porodu...
brzuch wyszedł mi tak naprawdę w 7 miesiącu i nie mogę się z własnym ciałem od tej pory utożsamić, bo od razu wyszedł bardzo duży i miałam mało czasu na oswojenie :) do tego ciąża bardzo mi się dłuży, mam wrażenie, że trwa od zawsze... nic mi nie dokucza, nie mam żadnych dolegliwosci, książkowe wyniki badań, a mimo wszystko 9 miesięcy to jak otchłań czasu dla mnie :) już bym chciała córkę mieć przy sobie :)
 
Dziewczyny, myślałam wczoraj ze urodzę🙈
Młoda była w nocy tak silna i ruchliwa jak nigdy, myślałam że mnie rozsadzi od środka. Poza tym jakieś takie kłucie w szyjce mi się pojawiło potem ustało. Boze🙈 ja się nadal boje tego porodu a zbliża się wielkimi krokami 😵
O jak dobrze to rozumiem, u mnie Mały też ostatnio szaleje w brzuchu 💪💪🙈Czasami się wydaje, że przebije mnie od środka 🙈🙈 aż mąż w szoku był 😬
Już myślałam, że Mały się stresuje przed zbliżającym się porodem i sama zaczęłam się martwić 😅😅
Ale jak tylko zrobi się cisza w brzuszku, dopiero to będzie mówiło o zbliżającym się porodzie (jeżeli nie będzie innych zwiastunów), Dzidzie kilka dób przed wyjściem leżą cichutko 🙈
 

Załączniki

  • 15D2EFAE-9B74-429E-8053-680440B0D71E.jpeg
    15D2EFAE-9B74-429E-8053-680440B0D71E.jpeg
    202,5 KB · Wyświetleń: 80
Mam koszulę TCB.9919 muślinową, zdjęcie od sprzedawcy załączam 🙂

bardzo ładna. Ja taka sukienkowa będę zamawiać cała rozpinana do dołu, druga ta z zameczkami a trzecia na magnesy. Wydają mi się takie dyskretne a nie ze od razu widać ze to do karmienia. Takie spinane tylko na gorze jak ta to często w nocy mnie ciągną pod pachą jak się gdzies zawinie
 
reklama
Do góry