reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Ja tez nie planuje raczej nic typowego do karmienia kupować. Chyba ze jak już to jakieś koszulki np z większym dekoltem. Wole zwykle koszulki niż płacić ekstra za powiedzenie „do karmienia” wole te pieniądze wydać na malutką ☺️
 
reklama
Ja mam z kolei inny dylemat. Właśnie zabrałam się za przygotowyanie torby i pranie ubranek. No i jeszcze chciałam dopakowac jeden smoczek i butelkę tak w razie czego, no ale najpierw trzeba je wysterlizowac. Zaopatrzyłam się w sprzęt, bo nie mamy mikrofali, wszystko pięknie się odparowało i super, tylko ma w sobie odrobinki wody z pary. Schnie mi to już od wczoraj, a takiego przecież mokrego nie spakuje w woreczki foliowe. Jaki sens ma już teraz ta sterylizacja, po takim czasie... [emoji849] [emoji848]
Macie może jakiś patent na który nie wpadłam xD? [emoji846]
 
Ostatnia edycja:
wóciłam :) poszło nadspodziewanie dobrze, jedyny problem to opóźnienie 20 minut i musiałąm siedzieć w poczekalni, gdyby nie to to , to chyba bym skiknęła z radości, nawet sama na fotel weszłam, zejść już nie dałam rady, ale to i tak sukces :) jeśli tej wycieczki nie odchoruję, to widzę znaczną poprawę;
szyjka 1 cm, ale bardzo twarda, więc lekarz mówi, że seks po bożemu mogę nadal uprawiać :)
 
Ja mam z kolei inny dylemat. Właśnie zabrałam się za przygotowyanie torby i pranie ubranek. No i jeszcze chciałam dopakowac jeden smoczek i butelkę tak w razie czego, no ale najpierw trzeba je wysterlizowac. Zaopatrzyłam się w sprzęt, bo nie mamy mikrofali, wszystko pięknie się odparowało i super, tylko ma w sobie odrobinki wody z pary. Schnie mi to już od wczoraj, a takiego przecież mokrego nie spakuje w woreczki foliowe. Jaki sens ma już teraz ta sterylizacja, po takim czasie... [emoji849] [emoji848]
Macie może jakiś patent na który nie wpadłam xD? [emoji846]
moje smoczki kazali w instrukcji gotować przez 5 minut i poczekałam aż to odparuje, nic nie wymyśliłam,
ja z kolei od razu podpytam jak wysterylizować części od laktatora, to się gotuje kilka minut czy tylko sparza wrzątkiem?
 
moje smoczki kazali w instrukcji gotować przez 5 minut i poczekałam aż to odparuje, nic nie wymyśliłam,
ja z kolei od razu podpytam jak wysterylizować części od laktatora, to się gotuje kilka minut czy tylko sparza wrzątkiem?
Ja wszystko razem wrzucilam do sterylizatora, bo na instrukcji Medeli recznej było napisane, że trzeba właśnie albo wygotowac albo w jakimś urządzeniu każda część. Jedynie rączki nie wolno
 
Dziewczyny, u mnie sukces. W końcu zamówiłam wózek, łóżeczko i fotelik. Doszłam do wniosku, ze już czas najwyższy. Termin mam na polowe lipca, wiec jeszcze czeka mnie pakowanie torby, ale do końca czerwca może się ogarnę :p Sporo rzeczy muszę dokupić, bo na razie wyprawkę olewałam, ale mnie zmobilizowałyście tymi skracającymi się szyjkami. 😂
 
reklama
Nabylam droga kupna takie oto cudeńko. To najmniejszy na świecie nawilżacz powietrza z podswietleniem różnokolorowym 😍
20200610_191910.jpg
 
Do góry