reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Dziewczyny, u mnie sukces. W końcu zamówiłam wózek, łóżeczko i fotelik. Doszłam do wniosku, ze już czas najwyższy. Termin mam na polowe lipca, wiec jeszcze czeka mnie pakowanie torby, ale do końca czerwca może się ogarnę :p Sporo rzeczy muszę dokupić, bo na razie wyprawkę olewałam, ale mnie zmobilizowałyście tymi skracającymi się szyjkami. 😂
Pochwal się wózkiem 8-)
 
reklama
Pochwal się wózkiem 8-)
Rzeczy dopiero będą może w przyszłym tygodniu. ALE...
Cały czas mówiłam i pisałam tu, ze chce tutis uno. I się na niego jednak nie zdecydowałam. Ale tylko dlatego, ze jak się przymierzałam do niego to faktycznie jest duuuzy. Nie pasował niestety do mnie, jestem niska i doszłam do wniosku, ze muszę mieć coś zdecydowanie zgrabniejszego (mimo mojej wielkiej miłości do tego modelu).
A kupiłam muuvo quick 2.0, taki jak na dołączonym zdjęciu. Prosty, niewielki i powinnam moc z niego korzystać długo, bo w tutisie bym pewnie szybko spacerówkę zmieniła.

Fotelik - avionaut pixel.
Łóżeczko - chicco next2me dream
AF602744-198D-4F0C-876B-C4641B5ACDA3.jpeg
 
O właśnie ! Dyfuzor! 🙈 ostatnio zauważam ze zapominam prostych słów 😂😂 młoda jest chyba na etapie wyciągania informacji z mojego mózgu 😂😂
Ja mam tak przez całą ciążę 😂, ale podobno przy karmieniu jest jeszcze gorzej. Mama lama ma fajny odcinek "jestem głupia czy tylko karmię?" Przykłady z życia wzięte 😉
 
Ja mam tak przez całą ciążę 😂, ale podobno przy karmieniu jest jeszcze gorzej. Mama lama ma fajny odcinek "jestem głupia czy tylko karmię?" Przykłady z życia wzięte 😉

mnie strasz bo to takie jest dziwne. To ze zapominam coś kupić to spoko rozumiem. Ale żeby słów zapominać ?! No chce powiedzieć ale za nic nie pamietam tego słowa 😂 dzisiaj byłam u diabetologa i zapomniałam słowa „wyeliminować” No śmiech na sali😂😂😂
 
reklama
Dziewczyny posłuchałam sobie
, i o dziwo naprawdę relaksujące i budujące :) także polecam sobie posłuchać, dosłownie 5 min.
Tak, mi się też bardzo podobała ta afirmacja 👍🏻 Zamierzam wziąć ją jeszcze ze sobą do porodu aby móc w słuchawkach to posłuchać i jeszcze myślę o jakichś nadrukowanych pozytywnych afirmacjach
 
Do góry