reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Ja mam jeden z avent bo był w zestawie butelek (tatuś postanowił kupić cały zestaw czyli 4 szt 🙈)
A drugie kupiłam z lovi te najmniejsze 0-2 jak się nie mylę
ja mam ten sam zestaw i ten sam smoczek i się zastanawiam czy dokupować jeszcze jakieś czy olać na razie, słyszałam dobre opinie i lovi
 
reklama
Zazdroszczę, też za każdym razem jak jestem na wizycie to proszę o takie foto, ale Leoś ułożony buźką do dołu i nici z selfie :/ hehe :)
Ja dziś niewyspana, bo druga nocka z rzędu, gdzie późno zasnęłam, bo się kręciłam.
Która z nas wg terminu zaczyna lipiec? Bo z tego co mi się kojarzy to większość TP ma na drugą połowę lipca? :)
Buziaki dla Was [emoji8][emoji1]

Ja nawet nie proszę a lekarza przy każdej wizycie robi takie zdjęcie buźki ☺️ Ale cieszę się bo tata jest kierowca i nie ma innej możliwości zobaczenia swojej księżniczki
 
ja mam ten sam zestaw i ten sam smoczek i się zastanawiam czy dokupować jeszcze jakieś czy olać na razie, słyszałam dobre opinie i lovi
Ja dokupilam lovi bo widziałam ze dużo dzieci właśnie je toleruje. Dobrze ze ten smoczek jest w tym zestawie bo nie trzeba kupować dwupaku żeby sprawdzić które dziecko woli. Ale szczerze jak biorę do reki ten avent to strasznie nie podoba mi się jego jakość. Mam wrażenie ze to taki tani plastik. Jakoś te lovi bardziej jakością do mnie przemawiają. Ale okaże się czy małej się jakiś spodoba czy okaże się bezsmoczkowa
 
Ja też kupiłam Lovi, zobaczymy jak będzie 🤷‍♀️ dostałam też dodatkowo jeden komplet (smoczek i butelka) w paczce ze szkoły rodzenia, także mały nie ma wyjścia🤣
@Martitta88 super, że Wasze dziecko będzie mogło w naturalny sposób uczyć się od razu dwóch języków! Na pewno mu się to później w życiu przyda! Ja mam znajomych ona: kolumbijka więc mówi do małej po hiszpańsku, on: austryjak więc po niemiecku, a ze sobą rozmawiają po angielsku 😅 Dziecko teraz ma już koło 4 lat, potrafi porozumieć się już w 3 językach! W ogóle mózgi dzieci i ich zdolność uczenia się to coś niesamowitego!

A co do produktów Jukki, ja tam jestem zadowolona z tego co przyszło, zobaczymy później jak będzie z ich trwałością...
Miłego dnia kobietki ;)
 
Ja mam termin 3-4 lipca :)
Zazdroszczę, też za każdym razem jak jestem na wizycie to proszę o takie foto, ale Leoś ułożony buźką do dołu i nici z selfie :/ hehe :)
Ja dziś niewyspana, bo druga nocka z rzędu, gdzie późno zasnęłam, bo się kręciłam.
Która z nas wg terminu zaczyna lipiec? Bo z tego co mi się kojarzy to większość TP ma na drugą połowę lipca? :)
Buziaki dla Was [emoji8][emoji1]
 
Co do terminów na lipiec to nas tu jest i tak garstka bo wiekszasc dziewczyn z lipca jest na wątku prywatnym 🤷🏻‍♀️
 
A macie tak, dziewczyny, że chcialybyscie rodzić już czy nie przeszkadza Wam to czekanie? Ja bym chciała już chociaż z drugiej strony jeszcze nie mam całej wyprawki. Ale raz że już bym bardzo chciała mieć dzidzię w ramionach ❤️ a dwa, że już mnie powoli zaczyna męczyć ciąża. Niby nic takiego strasznego się nie dzieje, ale brzuch mi trochę ciąży, jak jestem pół godziny na spacerze to już mi nawala kręgosłup, ciągle latam do łazienki i przez to też za bardzo nie mogę nigdzie wyjść, no i nie przesypiam za dobrze nocy.
 
reklama
a jak te bibsy, one są fajne? słyszałaś coś o nich czy to przypadkowy zakup? :)
Są teraz bardzo popularne, ze względu na naturalnego pochodzenia kauczuk oraz mają plusa za to, że nie "przylegają" do buzi. Moja szwagierka np. używa i bardzo sobie chwali, jedyny minus jaki znalazła to to, że wszystkie kłaczki zbiera jak wypadnie z buzi ;)
 
Do góry