reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
@KajaKaja wiem, że w Oleśnicy wykupuje się pokój, ale de facto masz już wcześniej przydzieloną położną do której np. dzwonisz jak CI się zacznie akcja. Ona wtedy doradza, czy już jechać, czy jeszcze chwilę zostać w domu. Nawet jak jej nie ma danego dnia na oddziale, to zadzwoni do koleżanek i powie, że taka i taka przyjedzie i chce ten "pokój:. Nie wiem co się dzieje, jak jest akurat oblężenie. W Oleśnicy są dwa pokoje prywatne, moi znajomi rodzili w 1,5 roku temu i korzystali z tej opcji. Muszę się ich dopytać jak to wygląda, ale załatwiali to w trakcie zwiedzania porodówki:) Wiem, że płatne opcje są na Kamieńskiego,w Oleśnicy, chyba w Strzelinie. Nie wiem jak z Borowską , Klinikami i Brochowem.
@niunia2324 29.07 termin planowy. Wiesz jako, że to będzie mój pierwszy poród to raczej zdecyduję się na jakieś płatne rozwiązanie. Myślę, że będzie to dla mnie duże wsparcie mentalne.
O widzisz, super przydatne info, dzięki bardzo! Słyszałam, że dosyć drogie te prywatne pokoje, ale właśnie dla komfortu bym się zdecydowała, to pierwszy poród i chce z tego wynieść jakieś pozytywne emocje, a nie nie daj boze traume
 
Ja mam laktator ręczny Tomme Tippie, szwagierka używała takiego samego i była zadowolona :) planuje ściągać mleko głównie jak będę miała go za dużo i ewentualnie jak na dłuższy czas zostawię synka z tata lub babcia :) koleżanka ma elektroniczny ale nie używała wcale bo nie miała laktacji, jeżeli okaże się że pokarmu mam więcej i muszę często ściągać to kupię elektroniczny ale na razie nie widzę takiej potrzeby, zobaczymy :)
 
Elektryczny z lovi ma świetne rekomendacje, mam obiecany w razie gdyby się miał przydać, także póki co nie kupuję 😃
 
reklama
Elektryczny z lovi ma świetne rekomendacje, mam obiecany w razie gdyby się miał przydać, także póki co nie kupuję 😃
właśnie się waham czy ręczny czy elektryczny, na pewno będę jakiś kupować na wypadek nadmiaru pokarmu lub wychodzenia z domu tak jak wspomniała AsiaPelasia i słyszałam różne opinie, jak ze wszystkim :)
 
Do góry