reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Dziewczyny dziś byłam u lekarza i już sama się pogubiłam z tym liczeniem. Dziś mam 19+1 więc zasugerowałam się wcześniejszymi wpisami i powiedziałam położnej, że to 19 tydzień po czym gdy weszłam do gabinetu Pani doktor mówi "ale mamy już 20 tydzień" i przekreślila 19. Chyba każdy lekarz liczy po swojemu 😁 Z resztą chyba te wszystkie aplikacje też liczą jak chcą bo jedna pokazała mi 19 a druga 20 😅
Zgadza się, u mnie jedna aplikacja liczy bieżący tydzień, a druga zakończony. Lekarz mój natomiast również zakończone. U mnie w pt juz pełne 22 😄
 
reklama
A to widzę, że większość z nas ostatnio ma takie bóle jak podczas miesiączki... mi to już minęło, trwało jakieś 2-3 dni, po prostu odpoczywałam, więcej leżałam i się oszczędzałam ;) ale też to było dziwne dla mnie, nie wiem czy tak powinno być czy coś złego się dzieje... a dzisiaj złapało mnie przeziębienie, katar, ból gardła, także nieuniknione pozostanie pod kocykiem :) ale jutro idziemy zobaczyć dzidzię, stęskniłam się już 🙈❤️
 
Tez mnie dopadło dzisiaj w nocy, póki co jest ok, przeszło. Staram się nie panikować, ale w związku z tym ze nie mam doświadczenia które bóle ok a które nie z lekka się zaniepokoiłam. To faktycznie czuć jakbym miała za chwile dostac @ plus uczucie ciągnięcia, wręcz rozpierania.
Ja na takie objawy na dzisiejszej wizycie dostałam luteinę, nospa 3*dziennie + 2*dziennie po 2 magnezy
Dziewczyny dziś byłam u lekarza i już sama się pogubiłam z tym liczeniem. Dziś mam 19+1 więc zasugerowałam się wcześniejszymi wpisami i powiedziałam położnej, że to 19 tydzień po czym gdy weszłam do gabinetu Pani doktor mówi "ale mamy już 20 tydzień" i przekreślila 19. Chyba każdy lekarz liczy po swojemu 😁 Z resztą chyba te wszystkie aplikacje też liczą jak chcą bo jedna pokazała mi 19 a druga 20 😅
Mój wyraźnie mówi że mamy 19 tygodnii (w sensie skonczonych) lub ze jest Pani w 20 tygodniu.

A widać już u Was mocno brzuszek ciążowy?🤰
Widać lekko, ludzie postronni zauważają, ale jak mówie na jakim etapie jestem to twierdzą że malutki.
 
No ja oczywiście widzę różnicę, ale wszyscy dookoła twierdzą, że malutki jest i mało co widać 🙈 pewnie nagle wystrzeli 🤰

brała któraś z Was gripovitę podczas przeziębienia? Mam w domu, czytam skład i wydaje się, że same naturalne składniki, dużo witaminy C, to jest suplement diety... chce jak najszybciej dojść do siebie 🤗
 
A to widzę, że większość z nas ostatnio ma takie bóle jak podczas miesiączki... mi to już minęło, trwało jakieś 2-3 dni, po prostu odpoczywałam, więcej leżałam i się oszczędzałam ;) ale też to było dziwne dla mnie, nie wiem czy tak powinno być czy coś złego się dzieje... a dzisiaj złapało mnie przeziębienie, katar, ból gardła, także nieuniknione pozostanie pod kocykiem :) ale jutro idziemy zobaczyć dzidzię, stęskniłam się już 🙈
Współczuję, też walczę z przeziebieniem... zatoki katastrofa. Wracaj do zdrowia 💪👍
 
U mnie trochę widać, zależy co ubiore, a zawsze mialam trochę brzucha spożywczego więc nie wtajemniczeni nie zauważa :p narazie 4kg na plus. Śmieje się do mojego że jedna pierś juz wazy chyba kilogram 😂
 
reklama
U mnie +4 ale ja z tych grubszych... Wcześniej była ciąża spożywcza 😁
Myślałam że jeszcze nie jest brzuch zauważalny ale wprawne oczy plotkarskich sąsiadek już wypatrzyły :D:D
Moja zimowa kurtka w brzuchu też już tak na styk... A narazie 17t+4d.. Oby się robiło coraz cieplej nie chciałabym nowej zimówki kupować
 
Do góry