reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

U mnie +4 ale ja z tych grubszych... Wcześniej była ciąża spożywcza 😁
Myślałam że jeszcze nie jest brzuch zauważalny ale wprawne oczy plotkarskich sąsiadek już wypatrzyły :D:D
Moja zimowa kurtka w brzuchu też już tak na styk... A narazie 17t+4d.. Oby się robiło coraz cieplej nie chciałabym nowej zimówki kupować
Też jestem z tych grubszych, a jak u Ciebie lekarz podchodzi do wagi? U mnie mówiła przy usg, że trochę tego tluszczyku mam za dużo i mam sie pilnować...
 
reklama
Też jestem z tych grubszych, a jak u Ciebie lekarz podchodzi do wagi? U mnie mówiła przy usg, że trochę tego tluszczyku mam za dużo i mam sie pilnować...
Narazie jeszcze nic nie mówił.. W każdym razie od początku mówi by nie wpaść na głupi pomysł z odchudzaniem... Na początku był problem z usg przez brzuch bo jednak jak to ładnie określił "powłoki brzuszne przeszkadzają" 😁.. Myślę że jak będzie za duży przyrost wagi to będzie reagował..
 
Narazie jeszcze nic nie mówił.. W każdym razie od początku mówi by nie wpaść na głupi pomysł z odchudzaniem... Na początku był problem z usg przez brzuch bo jednak jak to ładnie określił "powłoki brzuszne przeszkadzają" 😁.. Myślę że jak będzie za duży przyrost wagi to będzie reagował..
Moje powłoki też przeszkadzały 😄 jakoś dużo nie przybralam, jem normalnie. Założyłam sobie, że dobrze bedzie jak zatrzymam sie na wadze dwu cyfrowej... ale rozstepy na brzuchu sie pojawiają... 😒
 
Moje powłoki też przeszkadzały 😄 jakoś dużo nie przybralam, jem normalnie. Założyłam sobie, że dobrze bedzie jak zatrzymam sie na wadze dwu cyfrowej... ale rozstepy na brzuchu sie pojawiają... 😒
U mnie tak samo.. Smaruje różnymi specyfikami na rozstępy w ciąży ale guzik to daje.. Dół brzucha jak tygrysek.. A od zawsze mam tendencje do rozstępów, ale e tam będzie jak będzie.. Aby dzidzia była zdrowa to najważniejsze teraz 😊
 
Ja też jestem z tych okrąglejszych i na początku p. Doktor powiedziała że dobrze by było jak bym w ciąży przytyła Max 7kg, z powłokami brzusznymi wcale nie walczyła tylko do prenatalnego włącznie miałam usg dopochwowe. O dziwo pomimo dużo większego apetytu i braku wymiotów narazie mam tylko +1 i oby tak się jeszcze trochę utrzymało [emoji4]
(Skrycie sobie marzę żeby mi taka przemiana materii została po ciąży [emoji23])
 
U mnie tak samo.. Smaruje różnymi specyfikami na rozstępy w ciąży ale guzik to daje.. Dół brzucha jak tygrysek.. A od zawsze mam tendencje do rozstępów, ale e tam będzie jak będzie.. Aby dzidzia była zdrowa to najważniejsze teraz 😊
Tak dokładnie nic nie daje rady. Ale tak jak piszesz, ważne żeby maleństwo bylo zdrowe 😊

Ja też jestem z tych okrąglejszych i na początku p. Doktor powiedziała że dobrze by było jak bym w ciąży przytyła Max 7kg, z powłokami brzusznymi wcale nie walczyła tylko do prenatalnego włącznie miałam usg dopochwowe. O dziwo pomimo dużo większego apetytu i braku wymiotów narazie mam tylko +1 i oby tak się jeszcze trochę utrzymało [emoji4]
(Skrycie sobie marzę żeby mi taka przemiana materii została po ciąży [emoji23])
Moja tez dopochwowo do tej pory mnie badala, bo nie miala sily przebicia przez "powłoki" ale nie omieszkala mnie poinformowac ze za duzo 😂. To może Ci sie uda zmiescic w 7kg jak dopiero 1 na +.
Po porodzie bedziemy gubic 😂
 
Cześć Dziewczynki 🤰,

ja już mam 20+2, ale brzuszek jest nadal malutki. 🙂Wagę nie dobrałam jeszcze, mam tylko + 1 kg. Pani Lekarz powiedziała, że mam jeść trochę więcej 😃
Czytałam, że ciężarne kobiety w 2m trymestrze maja spożywać 2500-3000 kalorie dziennie w zależności od trybu życia (zależy, czy pracuje, czy chodzi na zajęcia /basen), bo Dzidziuś rośnie bardzo bardzo szybko w tym czasie.

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłego dnia 💓🤰🥰☀️😻
 
A widać już u Was mocno brzuszek ciążowy?🤰
U mnie nic nie było widać jeszcze 2 tygodnie temu chociaż to 3 ciąża ale teraz już widać i wydaje mi się, że z każdym dniem jest coraz większy ☺ Ja przytyłam niecałe 4 kg a usłyszalam dziś od Pani doktor, że to trochę za dużo.
Patrząc na to, ze moja waga wyjściowa to 52 kg a z córką przytyłam 18 kg a z synem 17 kg to chyba przyrost nie najgorszy 😁 Tym bardziej, że po kg z poprzednich ciąż nie było śladu już 5 miesięcy po porodzie bez żadnego odchuchania tylko samo karmienie piersią.
 
Ja się jutro dowiem ile przytyłam, nie mam wagi w domu 🤪 ale coś czuję, że wcale nie mało 😅
Jeżeli chodzi o specyfiki na rozstępy to ja na początku używałam tołpa, seria dla mam typowo na rozstępy, a miesiąc temu zmieniłam na specyfik nieco droższy z dr Irena Eris i powiem Wam, że super na mnie działa, do tej pory nie pojawiło się nic nowego, a i mam wrażenie że rozstępy na pośladkach bardziej stały się płytkie 🤨 także póki co polecam!
 
reklama
U mnie nic nie było widać jeszcze 2 tygodnie temu chociaż to 3 ciąża ale teraz już widać i wydaje mi się, że z każdym dniem jest coraz większy ☺ Ja przytyłam niecałe 4 kg a usłyszalam dziś od Pani doktor, że to trochę za dużo.
Patrząc na to, ze moja waga wyjściowa to 52 kg a z córką przytyłam 18 kg a z synem 17 kg to chyba przyrost nie najgorszy 😁 Tym bardziej, że po kg z poprzednich ciąż nie było śladu już 5 miesięcy po porodzie bez żadnego odchuchania tylko samo karmienie piersią.
What? 4kg to za dużo? O mamo. :p
 
Do góry