reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Ja miałam identycznie. Na prenatalnych w 13 tygodniu lekarz powiedział że raczej chlopiec..w 16 tygodniu stwierdził że dziewczynka, i wczoraj w 20 tyg. Potwierdził to nadal. Także chyba będzie girl :)
Nie mogę się doczekać końcówki lutego, żeby już wiedzieć. Akurat w sklepach super wyprzedaże, ciuszki w fajnych cenach i kupuje narazie unisexowe haha, w białych kolorach, żółtych, zielonych...
 
reklama
Cześć Dziewczyny,

Chciałabym do Was dołączyć, ponieważ też mam termin na pierwszy tydzień lipca 🙂
Mam 28 lat, ciąża pierwsza, w tym momencie mam 19 tyg. 2 dni 🤰
Najprawdopodobniej czekamy na Synka, na USG Pan lekarz go pokazał (chociaż w 11 tyg. lekarz powiedział, że 70% dziewczynka). 😃😃

Serdecznie pozdrawiam Was i Wasze Maleństwa 🥰🌷🌷🌷
 
Cześć dziewczyny, również chciałam do Was dołączyć ❤
Jestem aktualnie w 16 tc, termin mamy na 27 lipca.
Chciałam zapytać, czybktoras z Was miała sytuację, że lekarz pomylił się co do płci?
W styczniu mieliśmy badania prenatalne na których lekarz stwierdził, że na pewno chłopiec, po około 2 tygodniach miałam wizytę u lekarza, który prowadzi mi ciąże i ten na usg stwierdził, ze to za wcześnie jeszcze, ale on raczej widzi dziewczynkę. Następna wizyta 28 lutego, oby się maluszek pokazał, bo póki co nóżki ścisniete i za nic nie chce ujawnić się haha.
To się często zdarza 😊 moja lekarka na prenatalnych nie odezwała się ani słowem na temat płci. Na tym etapie po prostu bardzo łatwo o pomyłkę 😊
 
To się często zdarza 😊 moja lekarka na prenatalnych nie odezwała się ani słowem na temat płci. Na tym etapie po prostu bardzo łatwo o pomyłkę 😊
Właśnie mój lekarz prowadzący był bardzo zdziwiony, że na prenatalnym mi już płeć powiedzieli, natomiast na moją prośbę obejrzał bąbelka i obstawił dziewczynkę, ale zaznaczając żebym się nie nastawiala na te płeć póki co.
 
Cześć Dziewczyny,

Chciałabym do Was dołączyć, ponieważ też mam termin na pierwszy tydzień lipca 🙂
Mam 28 lat, ciąża pierwsza, w tym momencie mam 19 tyg. 2 dni 🤰
Najprawdopodobniej czekamy na Synka, na USG Pan lekarz go pokazał (chociaż w 11 tyg. lekarz powiedział, że 70% dziewczynka). 😃😃

Serdecznie pozdrawiam Was i Wasze Maleństwa 🥰🌷🌷🌷
Ach czyli te pomyłki na początku co do płci widzę, że dosyć powszechne 😊
Ale co tu dużo mówić 11 tygodni to tak wcześnie na obstawianie płci, u mnie zresztą też.

Gratuluję chłopca 😊
Wiadomo, że najważniejsze żeby dziecko było zdrowe, ale po cichu liczę na chłopca też 🤩
 
Ale tu dużo nowych mam [emoji173]️

Nam na prenatalnych nie chciał powiedzieć nic a nic. Ale we wtorek potwierdził nam 10000 % chlopaka[emoji7]

To moja trzecia ciaza, dwie już dziewczynki mam w domu wiec chłopak teraz to będzie mega wyzwanie [emoji23]
Serio obawiam się wszystkiego. Z dziewczynka nie miałabym ani takich obaw ani dylematów 🤷🏻‍♂️🤦‍♀️ a chłopiec to u mnie nowość . Boje się nawet ze poród przez to będzie ciężki
 
Ach czyli te pomyłki na początku co do płci widzę, że dosyć powszechne 😊
Ale co tu dużo mówić 11 tygodni to tak wcześnie na obstawianie płci, u mnie zresztą też.

Gratuluję chłopca 😊
Wiadomo, że najważniejsze żeby dziecko było zdrowe, ale po cichu liczę na chłopca też 🤩

Dzięki!!!
Dokładnie! Dla nas też płeć nie jest najważniejszym, głównym jest zdrowie dziecka🐣
Chociaż mąż po cichu też liczy na Synka 😃😃😃
 
reklama
Do góry