reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

To prawda, powiem szczerze że ja też zawsze byłam jedną z tych osób, dopiero teraz widzę jakie to nieodpowiedzialne w stosunku do innych. U mnie niestety łączy się to z oberwaniem się wydzieliny jak kaszle i gardłem, zdawało mi się że już byłam wyleczona ale może coś jeszcze zostało albo coś nowego :( no nic, będę obserwować a być może jestem za bardzo przewrażliwiona teraz na tym punkcie 😁
 
reklama
Witam dziewczyny jak juz pisalam wczesniej jestem w 14 tyg ciazy od poczatku bralam kwas foliowy luteine i clexane w 12 tyg odlozyl mi kwas foliowy i clexane wczoraj raz przy podcieraniu sie zauważyłam luteine zabarwiona na kolor kawa z mlekiem i dzis o tej samej porze tez raz czy ktos mial cos takiego?
 
Płeć nie znana ale żal nie skorzystać z promocji w smyku [emoji12]i coś unisex kupiłam [emoji3059] w sumie lato pewnie będzie upalne ale coś na wieczory też trzeba mieć na razie celuje w 56 i 62 [emoji848]i z tych mniejszych najwyżej pod sam koniec będę w razie jakichkolwiek prognoz coś dokupywać bo synek Ur sie tak duży że jemu to nawet 56 tydz wkładałam i to tylko dlatego że mial nóżki podkurczone [emoji23]4.5 kg 59cm
IMG_20200117_185558.jpeg
 
Witajcie lipcowe mamuski :) obecnie jestem 16+3 z ciaglymi przygodami... Jak nie plamienia to krwawienia itd... Jest co raz lepiej, wiec mam nadzieje, ze tym razem uda mi sie szczesliwie dotrwac do konca :) Mam do Was jednak pytanie, poniewaz nie wiem, czy powinnam sie obawiac. Mianowicie wczesniej chodzac do lekarza maluszek mial tetno ok 160 a nagle z tygodnia na tydzien spadlo do 135 a dzis jak badalam detektorem ok 125 w 16+3. Jak wygladaja tetna Waszych maluszkow i czy uwazacie, ze powinnam isc z tym do lekarza? Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi :)
 
Witajcie lipcowe mamuski :) obecnie jestem 16+3 z ciaglymi przygodami... Jak nie plamienia to krwawienia itd... Jest co raz lepiej, wiec mam nadzieje, ze tym razem uda mi sie szczesliwie dotrwac do konca :) Mam do Was jednak pytanie, poniewaz nie wiem, czy powinnam sie obawiac. Mianowicie wczesniej chodzac do lekarza maluszek mial tetno ok 160 a nagle z tygodnia na tydzien spadlo do 135 a dzis jak badalam detektorem ok 125 w 16+3. Jak wygladaja tetna Waszych maluszkow i czy uwazacie, ze powinnam isc z tym do lekarza? Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi :)
Witaj. To normalne , że z wiekiem ciąży tętno Malucha spada. Ostatnie badanie miałam w 15+1 i FHR wynosiło 145, a poprzednie w 13 tygodniu wynosiło 157. U nas wszystko jest idealnie. Badanie lekarskie jest najbardziej wiarygodne, jeśli lekarz uznał że jest w normie to przyjmij to za pewnik 😉
 
Witaj. To normalne , że z wiekiem ciąży tętno Malucha spada. Ostatnie badanie miałam w 15+1 i FHR wynosiło 145, a poprzednie w 13 tygodniu wynosiło 157. U nas wszystko jest idealnie. Badanie lekarskie jest najbardziej wiarygodne, jeśli lekarz uznał że jest w normie to przyjmij to za pewnik 😉
Dzieki! Jeszcze 2 tyg do wizyty i glupieje :)
 
Cześć! 🙂14+0 było 154, w 12+0 162. Z tego co się orientowałam na tym etapie spada, gdyż mózg dziecka przejmuje kontrolę nad akcją serca. Obecnie jestem 15+1 i nie wiem, jak to teraz wygląda.
Jeżeli lekarz nie zwrócił uwagi, że za niskie - myślę, że nie masz się czym martwic. A jeśli nie daje Ci to spokoju, idź do lekarza 🙂
Dzieki :)
 
reklama
U nas też serduszko wolniej bije niż ostatnim razem ale Doktor nic nie mówiła- myślę,że gdyby coś było nie tak to na pewno byś usłyszała coś od doktora tak jak dziewczyny mówią :) człowiek czeka tyle czasu żeby zobaczyć tą kruszynę, a jak ten dzień mija to później nachodzą dziwne obawy- mam tak samo i znowu nie mogę się doczekać, żeby iść zobaczyć czy wszystko w porządku 😌
 
Do góry