reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Ja mam dwóch lekarzy - jeden na NFZ dugi prywatnie :)
Nie ma z tym żadnego problemu. Do becikowego podajesz kartę gdzie jest jak najwcześniej :)

Ja skierowanie biorę na badania od lekarA na NFZ, a ze mam luxmed to wszystkie mam za darmo. Do tego zwracają mi za wizyty prywatne:)
 
Ja mam dwóch lekarzy - jeden na NFZ dugi prywatnie :)
Nie ma z tym żadnego problemu. Do becikowego podajesz kartę gdzie jest jak najwcześniej :)

Ja skierowanie biorę na badania od lekarA na NFZ, a ze mam luxmed to wszystkie mam za darmo. Do tego zwracają mi za wizyty prywatne:)
Oo 😊 a lekarze wiedzą o sobie nawzajem? Bo myśle ze temu prywatnemu powiem co i jak, a temu na NFZ chyba bym nie mowila bo jeszcze mi skierowań nie będzie chciał dawać 🤔
 
Ja urodziłam w sierpniu i dużo miałam z długim rękawem.A co do rozmiaru to moja miała 52 ale w ciągu 4 tyg.wystrzelila mi tak że 62 to pamiętam jak przez mgłę.I tak jest do dzisiaj,ma 17 msc a spodnie wskakuje w 98/104.Chyba że mam złe porównania.
 
Ja rodziłam na początku sierpnia, córka 3289g i 60cm a nosiła 56, koło miesiąca przeszła na 62, zależy jaka rozmiarówka, ja miałam dużo z Hm to tam jest trochę większe rozmiarowki. I dużo miałam jednak z długim rękawkiem :)
 
Ja już czekam u lekarza, dowiem się czy maluch już na tyle duży żeby zrobić prenatalne, bo według OM 12+3 ale według USG ciąża wychodziła młodsza. Trochę se poczekam bo jakieś opóźnienie jest, miałam na godz.16.40 a jeszcze 4 osoby przedemna czekają
 
Ja urodziłam w sierpniu i dużo miałam z długim rękawem.A co do rozmiaru to moja miała 52 ale w ciągu 4 tyg.wystrzelila mi tak że 62 to pamiętam jak przez mgłę.I tak jest do dzisiaj,ma 17 msc a spodnie wskakuje w 98/104.Chyba że mam złe porównania.
Wow to moj w kwietniu skonczy 4 lata i tez mamy rozmiar 98/104 😂 ale to drobniaczek jest. Prawie najmniejszy w srod rówieśników w przedszkolu. Teraz na sylwestrze byla siostra mojej przyjaciolki z synkiem 2.5 roku i wzrost taki sam i 2kg ciezszy niż moj prawie 4latek..
 
Ja już czekam u lekarza, dowiem się czy maluch już na tyle duży żeby zrobić prenatalne, bo według OM 12+3 ale według USG ciąża wychodziła młodsza. Trochę se poczekam bo jakieś opóźnienie jest, miałam na godz.16.40 a jeszcze 4 osoby przedemna czekają
To czekamy na wiesci po wizycie☺
 
My z mężem też jesteśmy wysocy ale bez szału,a ona taka miniaturka się urodziła a teraz z siatki centylowej mi wyskakuje.Moj chrzesniak też 4 lata skończone i 104 no czasami 110
 
reklama
Ja już czekam u lekarza, dowiem się czy maluch już na tyle duży żeby zrobić prenatalne, bo według OM 12+3 ale według USG ciąża wychodziła młodsza. Trochę se poczekam bo jakieś opóźnienie jest, miałam na godz.16.40 a jeszcze 4 osoby przedemna czekają
To pewnie stresik jest,a Tobie też tak ciśnienie idzie w górę przed wizytą?
 
Do góry