reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
A ja jeszcze nie wiem kiedy będziemy mieć prenatalne [emoji17] 23.12 mam wizytę i wtedy ustalimy, ale obstawiam, że pewnie dopiero po Nowym Roku ... Dzisiaj mam 9+1 więc raczej tak będzie.
 
Ja prenatalne z testem pappa mam już za tydzień, 20 grudnia. Oczywiście też się boję, ale muszę być dobrej myśli. Stres do niczego dobrego nas nie doprowadzi...Także będzie dobrze dziewczyny ❤
 
@suri a frytki może Cię przekonają....? I Vi zapachnie pod noskiem
 

Załączniki

  • 32E2664B-354B-466A-8A8E-C0403D82CE63.jpeg
    32E2664B-354B-466A-8A8E-C0403D82CE63.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 76
wyspałam się i już mi lepiej.
Dzidzia ma się dobrze. Głowa duża, serce bije. Gin powiedział mi, ze wszystko jest dobrze. Zapytałam go o badania prenatalne, jakie są, czy coś mi zaleca, sugeruję, co o tym myśli. A on powiedział, że troszkę mi tu opis usg naciagnie, dzięki temu wypisze. mi skierowanie na prenatalne na fundusz. Ja nie proponowalam 🤚sam chciał. No i już na 18 grudnia kazał mi się do takiej kliniki zapisać, on tam przyjmuje i tam dalej pociagniemy temat. Pobrał wymaz do cyto, więc mogę plamić. Dał skier na glukoze, bo jak się okazało zapomniał. I zalecił Żurawit bo jakieś syfy w moczu mi wyszły. Na ból Garda, katar itp poleca. serię firmy Pre.na.len, to są leki typowo dla kobiet w ciąży. Można się smarować olejkiem kamforowym jak ktoś lubi i potrzebuje.
 
reklama
@Suro to rewelacyjnie dobrze to usłyszeć dzisiaj . Ja muszę zakupić witaminy jakie polecacie?

Boże wypiłam kubeł herbaty i tak mnie mdli ze już żałuje ze to nie była woda!!!!

Mam takiego lenia od kilku dni ze masakra. Nic w domu nie robię :D czekam aż stary w sobotę pomoże
 
Do góry