reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Witajcie kolezanki. Ja dzis trzeci dzien odczuwam mocniejsze bole brzucha i glowy i ledwo chodze... Zadzwonilam do lekarza na wizyte. Oby to bylo tylko ciezkie znoszenie objawow.
Co do dentysty, to ja ogarnelam zeby z poczatkiem roku a w wakacje bylam jeszcze na przegladzie-wszystko jest OK.
 
reklama
Baśka ja wczoraj miałam takiego wlurwa na starego jak wrócił z pracy 🤷🏻‍♂️ nie umiałam mu czegoś wytłumaczyć , on nie rozumiał i mnie tak wkurzył facet ze [emoji35][emoji35]

Czym się rak zamartwiasz?
A wszystko sie kotluje w mojej glowie czy jest ok czy bedzie ok czy dam rady i milion czarnych myśli a nerwa na chlopa to mam takiego ze albo dobrze w lep pierdzielnac albo sie rozryczec aaaa normalnie do dupy z tymi humorami
 
cześć Dziewczyny, chciałam się przywitać :) my termin wstępnie mamy na 3 lipca :) obecnie wg aplikacji 10 tydzień 7 dzień :) jest to moja 2 ciaza, pierwsza poroniona w sierpniu :( więc strach towarzyszy mi kazdego dnia, zeby nie było powtórki, tym bardziej ze wylegujemy krwiaka... nie moze byc przeciez kolorowo ;/ trzymam kciuki za Was wszystkie :*
 
Hej....
Już po wizycie....
Jeśli do soboty samo się nie zacznie mam się zgłosić na oddział i dostanę leki na poronienie.
Jeszcze na wszelki wypadek umówiłam wizytę na jutro prywatną .
Jeśli jeszcze on potwierdzi to będzie 4 lekarzem , bo dziś mnie dwóch badało.
I wtedy się zgłoszę na oddział.
 
Hej....
Już po wizycie....
Jeśli do soboty samo się nie zacznie mam się zgłosić na oddział i dostanę leki na poronienie.
Jeszcze na wszelki wypadek umówiłam wizytę na jutro prywatną .
Jeśli jeszcze on potwierdzi to będzie 4 lekarzem , bo dziś mnie dwóch badało.
I wtedy się zgłoszę na oddział.
Tak mi przykro ....
 
Hej....
Już po wizycie....
Jeśli do soboty samo się nie zacznie mam się zgłosić na oddział i dostanę leki na poronienie.
Jeszcze na wszelki wypadek umówiłam wizytę na jutro prywatną .
Jeśli jeszcze on potwierdzi to będzie 4 lekarzem , bo dziś mnie dwóch badało.
I wtedy się zgłoszę na oddział.
tez przez to przechodziłam... strasznie mi przykro :( wiem co czujesz i jak to boli :(
 
cześć Dziewczyny, chciałam się przywitać :) my termin wstępnie mamy na 3 lipca :) obecnie wg aplikacji 10 tydzień 7 dzień :) jest to moja 2 ciaza, pierwsza poroniona w sierpniu :( więc strach towarzyszy mi kazdego dnia, zeby nie było powtórki, tym bardziej ze wylegujemy krwiaka... nie moze byc przeciez kolorowo ;/ trzymam kciuki za Was wszystkie :*
Witaj :) ja też poroniłam we wrześniu i wiem o jakim strachu mówisz, spokojnej ciąży 😘
 
reklama
Hej....
Już po wizycie....
Jeśli do soboty samo się nie zacznie mam się zgłosić na oddział i dostanę leki na poronienie.
Jeszcze na wszelki wypadek umówiłam wizytę na jutro prywatną .
Jeśli jeszcze on potwierdzi to będzie 4 lekarzem , bo dziś mnie dwóch badało.
I wtedy się zgłoszę na oddział.
Aniu ja jak poronilam w tam tym roku to lezac w szpitalu ucieklam z oddziału z mężem na kilka godz. I pojechalismy prywatnie do kliniki zeby potwierdzic... Rozumiem Cie całkowicie sciskam mocno
 
Do góry