reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Ania właśnie czytam że gazy zatrzymane w jelitach bardzo zniekształcają obraz usg. Może stąd znikające serduszko. A jeszcze dodać gowniany sprzęt.
 
reklama
Dzień dobry Dziewczyny. Jak mija,minęła noc? Niedługo będę do Was częściej zaglądać bo będę miała więcej czasu.pozdrawiam i życzę udanych wizyt. Spokojnego dnia.
 
Dzien dobry dziewczyny!! Ja mam dzis zly dzien jade do pracy i mam nerwa sama nie wiem czemu jakies zle przeczucia po glowie mi chodza zamartwiam się . Jakos tak dzis to nie moj czas najchetniej zakopalabym sie pod kołdrę i tam zostala kilka miesiecy ......
 
O jak mnie zacnie ząb napierdala..... fiu fiuu

Kochana Goździka w ząb i musowo do dentysty. Musi Cię jeszcze dzisiaj przyjąć
Znieczulenie można normalnie w ciąży używać

Swoją droga będziecie korzystały z tych wszystkich dospetnych usług dla kobiet w ciąży jeżeli chodzi o stomatologię ?

Dzień dobry Ptaszyny,

Ja nicka spokojna , sny z zprzystojnym lekarzem w tle zaliczone 🤣🤦‍♀️ aż się człowiek budzić nie chce. Zaraz wstaje się ogarniać i zakupy
 
reklama
Dzien dobry dziewczyny!! Ja mam dzis zly dzien jade do pracy i mam nerwa sama nie wiem czemu jakies zle przeczucia po glowie mi chodza zamartwiam się . Jakos tak dzis to nie moj czas najchetniej zakopalabym sie pod kołdrę i tam zostala kilka miesiecy ......

Baśka ja wczoraj miałam takiego wlurwa na starego jak wrócił z pracy 🤷🏻‍♂️ nie umiałam mu czegoś wytłumaczyć , on nie rozumiał i mnie tak wkurzył facet ze [emoji35][emoji35]

Czym się rak zamartwiasz?
 
Do góry