reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Czesc wszystkim
Jestem po badaniach prenetalnych wszystko ok z dzidziusiem. Co do plamien to mam nisko łożysko i mam nakaz nic nie robic i nie dźwigać.
W poniedziałek mam swojego lekarza to pewnie dostane zalecenia.
Ale słyszałam serduszko i tak ładnie bylo go widać taki maluszek. 5.38 cm 😊
Ale super ;) który masz tydzień, że taki duży dzidziuś już?
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie ... Takie dosyć dziwne ... Ale to moja pierwsza ciąża i liczę na zrozumienie [emoji1787]

Czy którejś z Was pulsuje tak jakby w pochwie albo poniżej niej ? Między pochwą a jakby tą drugą dziurą ? [emoji1787] Wiem, że pytanie mega intymne, szukałam na necie, ale wszędzie mowa o kłuciu [emoji1751] Mam tak od wczoraj i mnie to zaciekawiło [emoji854]
 
Dziewczyny mam pytanie ... Takie dosyć dziwne ... Ale to moja pierwsza ciąża i liczę na zrozumienie [emoji1787]

Czy którejś z Was pulsuje tak jakby w pochwie albo poniżej niej ? Między pochwą a jakby tą drugą dziurą ? [emoji1787] Wiem, że pytanie mega intymne, szukałam na necie, ale wszędzie mowa o kłuciu [emoji1751] Mam tak od wczoraj i mnie to zaciekawiło [emoji854]
A to nie skurcze jak przy orgazmie? ja miałam. nie dawno ito takie jakby skurcze pochwy? tylko te skurcze czuje się tam gdzie są nerwy, czyli na ściance między pochwą a odbytem.
Tak mi się wydaje
 
reklama
Do góry