reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
No to wlansie pokazywal , nie mógł zlapac serduszka , i potem jak złapał to miałam wrażenie że 3 razy zabiło i potem długa cisza. Nie wiem ale to wyjasnic.
I chyba to był rozmiar główki który w tym tyg powinien mieć min. 0.5 a miał 0.4.
Daletgo powiedział że trzeba to sprawdzić bo nie chcę mówić że to napewno obumarła bo może się okaże że jednak ciąża dużo młodszą.
Z tego co wiem to teraz nie mierzy się jeszcze poszczególnych rozmiarów tylko całego dzidziusia, CRL? Jak serduszko zamrugało na ekranie to biło, może ciąża młodsza + stary sprzęt i dlatego tak, poczekaj do jutra i nie stresuj się chociaż wiem ze ciężko, a masz możliwość dzisiaj jeszcze gdzieś się umówić? Może wtedy by się wyjaśniło wszystko? 🤔
 
Z tego co wiem to teraz nie mierzy się jeszcze poszczególnych rozmiarów tylko całego dzidziusia, CRL? Jak serduszko zamrugało na ekranie to biło, może ciąża młodsza + stary sprzęt i dlatego tak, poczekaj do jutra i nie stresuj się chociaż wiem ze ciężko, a masz możliwość dzisiaj jeszcze gdzieś się umówić? Może wtedy by się wyjaśniło wszystko? 🤔
Niestety dziś już nie dam rady jechać.
Jutro rano na 8 zawieziemy dzieci i prosto na szpital.
Narazie jestem dobrej myśli.....
Coś się tam działo więc mam nadzieję że to młodszą ciąża.
 
Aniu ciąża może być młodsza o nawet dwa tygodnie, ja tak mam [emoji854] Możliwe, że dopiero co się pokazało serduszko i lekarz miał słaby sprzęt i tak czuję. Wiem, że ciężko Ci myśleć pozytywnie, ale do jutra musisz [emoji8][emoji8][emoji8] U mnie wg @ powinnam być już w 11tc a jestem w 9tc. Czy zawsze miałaś regularne cykle ? Przy np pcos owulacja występuję przeróżnie [emoji17] Badałaś przyrost bety ? Czekam na info jutro i trzymam za Was kciuki [emoji8]
8+0 tak mi czyli skończony 8 zaczęty 9
 
Aniu ciąża może być młodsza o nawet dwa tygodnie, ja tak mam [emoji854] Możliwe, że dopiero co się pokazało serduszko i lekarz miał słaby sprzęt i tak czuję. Wiem, że ciężko Ci myśleć pozytywnie, ale do jutra musisz [emoji8][emoji8][emoji8] U mnie wg @ powinnam być już w 11tc a jestem w 9tc. Czy zawsze miałaś regularne cykle ? Przy np pcos owulacja występuję przeróżnie [emoji17] Badałaś przyrost bety ? Czekam na info jutro i trzymam za Was kciuki [emoji8]
Okres miałam zawsze co 30dni.
Nie jadłam bety i żałuję teraz.
I regularne cykle miałam.
Narazie mam nadzieję więc jest ok.

Mam do was jeszcze pytanie bo byłam w takim szoku że wzięłam skierowanie do szpitala w konkretnym mieście a zastanawiam się czy nie jechać do innego. Czy przyjmą mnie z takim skierowaniem?
 
reklama
Mimo regularnych cykli owu mogła się przesunąć - stres, pogoda, przeziębienie. Nasz organizm to jedna wielka zagadka. Trzymam mocno kciuki [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
 
Do góry