reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

A zmieniając temat to dziś po raz pierwszy obudziły mnie mdłości w nocy. Mdliło mnie okropnie, czułam jak mi wszystko podchodzi do gardła ale zwymiotować nie mogłam. Aż mnie później żołądek rozbolał. A chłop mnie przy okazji doprowadzał do szału bo chrapał w najlepsze co też nie pomagało mi usnąć...

A ja dzisiaj dla odmiany zaczęłam wymioty 🤦‍♀️🤦‍♀️ cudownie po prostu 🤣🤣
 
reklama
Ja tymczasowo nie wymiotuję, ale mdłości nie odpuszczają i atakują znienacka :p - w pracy, w domu, w samochodzie. Część to same mdłości, ale części towarzyszy odruch wymiotny i rzucanie żołądkiem więc bywa wesoło...
 
Ja to jak wstaje rano to tylko mówię do starego głowa nie boli mdłości nie ma. Rob jajecznicę [emoji23][emoji23][emoji23] zjadłam i tyle było mojej radości 🤣🤣
Ale zaraz zjem zupkę kalafiorowa i zrobiłam makaron ze szpinakiem
 
A ja nie wymiotuje, jedynie mam mdlosci i zoladek mnie boli... Wlasnie robie tosty jako drugie sniadanie-ma ktoras ochote?
 
reklama
U mnie ani kg na plus, mam nadzieję na schudnięcie a nie przybieranie. Mając 155 cm bardzo widać moją nadwagę [emoji24]

Ooooo tosty z pieczarkami .... [emoji1786][emoji1786][emoji1786][emoji1786]
Dziewczyny a jak u Was z wagą? Ja mam 2 kg na plusie, mimo że wcale nie jem więcej i ograniczyłam słodycze do zera
 
Do góry