reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Witajcie,
Nieśmiało dołączam, bo zaczynam brać pod uwagę niepowodzenie w tej ciąży. Jestem niby w 6 tyg, a na USG pokazuje ciążę młodsza równo o 2 tyg- także tego.... Ale pęcherzyk ciążowy i żółtkowy był, może coś jeszcze z tego będzie
Czemu nastanawiasz się od razu negatywnie ???
 
reklama
Owulacja się przesunęła. Też mam ciążę młodszą o 2 tygodnie niż wynika to z @. Zbadaj bhcg i po 48h również czy odpowiednio przyrasta. Jeśli tak i nie ma krwawień to wszystko jest w jak najlepszym porządku [emoji8]
Witajcie,
Nieśmiało dołączam, bo zaczynam brać pod uwagę niepowodzenie w tej ciąży. Jestem niby w 6 tyg, a na USG pokazuje ciążę młodsza równo o 2 tyg- także tego.... Ale pęcherzyk ciążowy i żółtkowy był, może coś jeszcze z tego będzie
 
Wolę pozytywne zaskoczenie gdyby ciąża się rozwijała, niz rozczarowanie, że się zatrzymala. I w poprzedniej w 6 tyg biło już serduszko- także
 
Owulacja się przesunęła. Też mam ciążę młodszą o 2 tygodnie niż wynika to z @. Zbadaj bhcg i po 48h również czy odpowiednio przyrasta. Jeśli tak i nie ma krwawień to wszystko jest w jak najlepszym porządku [emoji8]
Właśnie czekam na wyniki bety, bo w 4 tyg wg ginekologa była niska- 218, ale się nie przejelam. Dopiero po pon USG uznałam, że może rzeczywiście miał rację i w pon na fundusz robiłam betę -dzis poszłam podejrzeć, bo wyniki prosto do gabinetu idą i jest chyba ok bo 38760, wczoraj zrobiłam prywatnie, bo nie byłam pewna czy ta z przychodni do piątku spr- jeszcze nie mam wyników. Porównując ta z 4 tyg i 6 tyg wg kalkulatorów przyrost ok.
 
Właśnie czekam na wyniki bety, bo w 4 tyg wg ginekologa była niska- 218, ale się nie przejelam. Dopiero po pon USG uznałam, że może rzeczywiście miał rację i w pon na fundusz robiłam betę -dzis poszłam podejrzeć, bo wyniki prosto do gabinetu idą i jest chyba ok bo 38760, wczoraj zrobiłam prywatnie, bo nie byłam pewna czy ta z przychodni do piątku spr- jeszcze nie mam wyników. Porównując ta z 4 tyg i 6 tyg wg kalkulatorów przyrost ok.
Witaj Kochana. Ty sie przejmowalas beta z 4tyg? Moja wynosila 44,84 a po 3 dniach 141,30- wiec glowa do gory. Wazny jest przyrost a nie ilosc w tysiacach. Ja sama mam mlodsza ciaze o 5 dni
 
Nir martwcie się kochane ! Trzymam kciuki za Was wszystkie, jadę już do domu z tego burdelu, kutwa wiadomo ze audyt będzie od miesiąca a oni dzisiaj porządki i procesy robią... porażka
No a z pozytywów...to czeka na mnie zupa pomidorowa w domu 😀
 
reklama
Nir martwcie się kochane ! Trzymam kciuki za Was wszystkie, jadę już do domu z tego burdelu, kutwa wiadomo ze audyt będzie od miesiąca a oni dzisiaj porządki i procesy robią... porażka
No a z pozytywów...to czeka na mnie zupa pomidorowa w domu 😀
Jedz na zdrówko
Ja dzisiaj miałam taka ochotę na ziemniaki z sosem i fasolka ze mniaaaaam 😂
 
Do góry