reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Na spokojnie .... wiem, że łatwo mówić byłam kiedyś w podobnej sytuacji także wiem jak się martwisz, znam dużo przypadków gdy serduszko pojawiło się późno a wszystko się dobrze skończyło.ciągnięcia w podbrzuszu to może być całkiem normalny objaw . 3 wdechy i ze spokojem do wizyt.trzymam kciuki
Dzięki dziewczy 😔 dobrze, ze Was mam bo niestety nikt nie wie o tej ciąży i na razie nie mam się komu wygadać. To jest nieplanowana ciąża z zabezpieczenie, ale jak się dowiedziałam ze serduszko nie tyka mega się przestraszyłam 😭 i boje się nadal. Wiem , ze los zrobi swoje ja nie mam na to wpływu ale to czekanie jest najgorsze.
 
reklama
Trzymam kciuki dziewczyny. Oby w czwartek wszystko bylo ok. U mnie dalej kaszana, wczoraj w nocy znow zywa krew jak przy okresie, rano samo plamienie... mam w cholere dosyc :( nie zniose tego psychicznie. Jakkolwiek to brzmi, wole zeby poszlo w jedna czy druga strone a nie taki rollercoaster caly czas. Idzie osiwiec.
Ka mam to samo, niech będzie albo dobrze albo źle a nie raz tak a raz tak...
 
Hej, jak przekazałyście informację o ciąży rodzicom czy teściom? Po prostu czy w formie jakiegoś prezenciku? Ja swoim powiem na święta więc szukam ciekawego pomysłu :)
Z racji tego ze to już moja czwarta ciąża, jeśli przetrwam i wszystko będzie ok to pod choinkę teście dostaną zdjęcie USG 😂 zapakowane jako prezencik 😅, reakcja będzie niemiłosierna. Oczywiście jeśli wszystko będzie ok, bo jak na razie zapowiada się niedobrze 😔
 
Mi się nawet nie chce nic robić, nie dość ze mi niedobrze to wszystkie objawy ciąży są a ja siedzę jak na igłach bo boje się ze w każdej chwili pójdzie mi dołem.
U mnie dziś przeszły mdłości i pojawiły się palmienia....Ehh
Natura nieźle daje popalić mojej głowie...
 
Ostatnio narobiliście mi smaka 😂
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 65
reklama
Do góry