reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Dziewczyny trochę się martwię. Mój pęcherzyk miał wymiary 9,11 mm, nie było jeszcze ciałka żółtego. Boję się pustego pęcherzyka...
 
67
@montek.87 to czekamy na wieści ❤ Ja tez za cholerę tej grupy nie mogę znaleźć wiec jesteśmy skazane na baby tutaj 🤣🤣🤣

@locala trzymaj się mocno . Podziwiam za taka sile. Nie wiem ja jakbym się czuła i zachowała w tak ciężkim przeżyciu. Udało się taz uda i drugi i trzeci.
Jak się uda napisz nanm tutaj za te pare miesięcy 🥰

Ja już młoda mam w przedszkolu , stary ma urlop lecimy po jakieś prezenty już - będzie z głów 🤷🏻‍♂️
Znajdzcie na fejsie profil Karoliny Przysucha (zdjęcie ciemne włosy z dzieckiem) zaproście ja do znajomych i ona wtedy wyślę zaproszenie do grupy
 
A ja chyba zapalenie pęcherza mam zaczyna byc nieprzyjemnie no Cholera cos nacto można brać czy do lekarza lecieć?
Żurawina na pewno będzie pomocna, zarówno do picia jak i do jedzenia. Myślę, że w aptece dostaniesz też syrop na bazie żurawiny. No i furagina, ale wydaje mi się że tu musi być zgoda lekarza.
 
reklama
Do góry