reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
@Paulina.zen @montek.87 Cześć dziewczyny zaglądam sobie tutaj od czasu do czasu do Was co słychać 😊 i wszystkim gratuluje ☺ jeżeli chodzi o grupę to wyślijcie zaproszenie do Karolina Przysucha i wtedy dołączycie do grupy jest tajna przez poufna dlatego jej znaleźć nie możecie 😋 życzę wszystkim miłego dnia☺
 
Bardzo Wam dziękuję za wsparcie i dobre słowo [emoji8] Od ok. 2 tygodni żyje w podświadomości że ta ciąża pewnie niedlugo się skończy... Jednak tak słabe przyrosty bety od początku nic dobrego nie wrozyly. Co ma być to będzie, muszę to jakoś przetrwać. Cieszy mnie fakt że się w końcu udało i wierzę że niedługo znów zobaczę 2 kreski i będę mogła cieszyć się zdrowa ciąża. Dziękuję [emoji3590][emoji8]
Trzymam kciuki będzie dobrze
 
Ja tam juz w żadne naturalne sposoby walki z zaparciami i gazami nie wierzę. Od tyg nie bylam na "2" kiszone ogórki popite maślanką nie pomogły... w pon mam gina może cos wymyśli
 
Hej dziewczyny!
Wczoraj wieczorem zmartwiły mnie bóle podbrzusza, wiecie takie jak na okres, wszystko mnie ciągnęło, byłam blada jak ściana i chciało mi się wymiotować..myślicie, że to normalne? ;(

Dzisiaj na szczęście idę do gina, wiem, że może za szybko bo ostatnią miesiączke miałam 17.10, ale ja to jestem tym panikary i wolę wszystko szybciej sprawdzić, wypytać się i wtedy w grudniu ponownie się wybrać 😚
Miłego dnia dla Was!
 
Hej dziewczyny!
Wczoraj wieczorem zmartwiły mnie bóle podbrzusza, wiecie takie jak na okres, wszystko mnie ciągnęło, byłam blada jak ściana i chciało mi się wymiotować..myślicie, że to normalne? ;(

Dzisiaj na szczęście idę do gina, wiem, że może za szybko bo ostatnią miesiączke miałam 17.10, ale ja to jestem tym panikary i wolę wszystko szybciej sprawdzić, wypytać się i wtedy w grudniu ponownie się wybrać 😚
Miłego dnia dla Was!
Idz spokojna głowa najważniejsza a bóle do póki nie sa jakoś strasznie natężone sa norma 😄
 
reklama
Do góry