reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Hej dziewczyny!
Wczoraj wieczorem zmartwiły mnie bóle podbrzusza, wiecie takie jak na okres, wszystko mnie ciągnęło, byłam blada jak ściana i chciało mi się wymiotować..myślicie, że to normalne? ;(

Dzisiaj na szczęście idę do gina, wiem, że może za szybko bo ostatnią miesiączke miałam 17.10, ale ja to jestem tym panikary i wolę wszystko szybciej sprawdzić, wypytać się i wtedy w grudniu ponownie się wybrać [emoji9]
Miłego dnia dla Was!
Jedna panikara wita druga. Ja rowniez mam dzis wizyte [emoji846] i mam mnostwo pytan do lekarza, podobnie z tym podbrzuszem
 
reklama
Ból w podbrzuszu jest normalny przy tym etapie ale mój gin kazał mi robić od razu progesteron i miałam za niski, duphaston i jest już o niebo lepiej
 
Dziewczyny czuje sie jakbym umierala...
Mam okropne mdlosci, wymiotuje nawet po jednym lyku wody, czuje sie po prostu wykonczona :/ macie jakies sposoby na te mdlosci? bo ja juz ledwo funkcjonuje

Milego dnia :*
 
reklama
Co się stało bo jestem nowa
Ogólnie mam ciężki okres, dzieciaki non stop chorowały. Po wczorajszej wizycie u alergologa okazało się że były fatalnie prowadzone przez naszego pediatrę. Bardzo dużo niepotrzebnych leków i sterydów. Jeszcze w tym miesiącu mamy do wymiany piecyk - koszt masakryczny. Już czekam do końca roku, bo w tym same wydatki. Do tego niezbyt dobrze się czuję, ciągle mam mdłości.
 
Do góry