reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Mój tata jest taki jak Twój facet, także rozumiem jak to jest... ale powiem Ci, ze w druga stronę to tez słabo... czasami są takie chwile, ze chciałabym odpocząć i mieć trochę ciszy :p ja jestem jedynaczka wiec jestem przyzwyczajona do ciszy, a on ma 4 rodzeństwa... może stad u nas taka rozbieżność
 
no to dwa różne światy w dzieciństwie
w naszym przypadku też dwa. różne światy. Nie wiem jak my się spiknelismy te 20 lat temu 🤔🤔🤔🤔🤔
 
Hej! Dołączam do lipcowych mamuś:). Bardzo dużo już napisalyscie, ale chyba nie nadgonię. U mnie to druga ciąża, mam w domu prawie dwuletniego Stasia. Widziałam ze u Was też nudności:sad: w gardle mam gule i nic nie mogę przełknąć. We wtorek pierwsza wizyta bo doktor była na urlopie. Ale byłam prywatnie na usg i w tamtym tygodniu bąbelek miał 4 mm:-) :)
 
U nas tez na odwrót - ja lubie ciche dni mąż nie bardzo 😂
My trochę wyszłyśmy na dwor bo w domu masakra. Nic tylko bym spała a takie ładne słońce się zrobiło

witam nowa Mamusie ❤️
 
Suri - dlaczego nie chce drugiego? Co Ci powiedział ?
Mam jedna koleżankę, której facetowi odbiło jak zaszła w druga ciąże ( bo nie chciał) i przez całe 9 miesięcy był zimnym ch...m. Dopiero jak zobaczył młodego to się mu w końcu przestawiło w główce. Świata za nim nie widzi... ale koleżance w pamięci zostało jaki potrafi być ... :/
Mój się cieszy ALE ze względu na moja sporą nadwagę patrzy na wszystko co jem i już miałam swoje uwagi ze jak to będzie jak ja jeszcze przytyje... tez mi przykro. Zawsze ważyłam 59-62kg a teraz startuje z 80kg :( przed pierwsza ciąża leczyłam się dość długo hormonalnie i wtedy jiz przytyłam, później schudłam, po ciąży problemy z trzustka itd ale dla niego to nie jest wytłumaczenie tylko lenistwo. Po części się z nim zgodzę, ale jak patrzę ile je np moja teściowa która urodziła ich 3 a wyglada jak szparaga a ile jem ja ... to jednak życie jest niesprawiedliwe. Tak czy siak jak w poniedziałek będzie Ok na wizycie to naprawdę muszę iść do dietetyka i ustalić jakiś program jedzenia :/
 
Kasiaparasia a nawet nie najgorzej mdlosci jakos malo ale dzisiaj tylko kanapka z szynką i serem i i stanęło w gardle
Fasola rośnie 6t7d według flo A usg 6t5d niestety bicia serduszka nie usłyszałam
 
no to dwa różne światy w dzieciństwie
w naszym przypadku też dwa. różne światy. Nie wiem jak my się spiknelismy te 20 lat temu 🤔🤔🤔🤔🤔
Ja tez z tak dlugim stażem a nawet dłuższym, mój mąż pracuje za granica widujemy sie co weekend... To nie ma czasu na klotnie. Jeśli chodzi o Was to musicie się juz znać jak lyse konie powiedz mu co Ci leży na wątrobie i już!
 
Limonka ja mam odruch wymiotny przy myciu zębów. Do tej pory zawsze chodziłam ze szczoteczka w buzi po całym mieszkaniu, a teraz muszę się pochylać nad umywalka i co chwile pluć, bo jak tylko mam za dużo śliny j pasty w buzi to rwieeeeee Ble ;)

Co do tego usg to może jakiś aparat słaby ?

Pamietam w poprzedniej ciąży mój prowadzący gin pod koniec czwartego miesiąca powiedział ze płci Wogole nie widać i dwa dni później trafiłam do szpitala. Akurat mieli wtedy najnowsze usg w Polsce i wzięli mnie jako krolika doświadczalnego przed studentami - lekarz liczył normalnie palce na głos i odrazu mówił ze dziewczyna.
 
reklama
Właśnie to chyba tak jest , że im lepszy sprzęt ma ginekolog tym szybciej cokolwiek zobaczymy :) jak ktoś ma słaby sprzęt to dłużej będziemy musimy czekać na widok serduszka , potem na określenie płci itd
 
Do góry