reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Cudowne zakończenie [emoji3590] Ciągle wierze że wszystko zakończy się dobrze, jednak zle myśli nie daj
Cudowne zakończenie [emoji3590] Ciągle wierze że wszystko zakończy się dobrze, jednak zle myśli nie dają spokoju :(
Ja w czwartek mam wizytę i jestem prawie pewna że nic nie zobaczę etc.. Ale mam ją na nfz więc istnieje szansa że chociaż zapisze mnie na kolejną bezpłatną wizytę do siebie. Przyjmuje także prywatnie i kolejki są do niego niestety bardzo długie
 
reklama
Cudowne zakończenie [emoji3590] Ciągle wierze że wszystko zakończy się dobrze, jednak zle myśli nie dają spokoju :(
Ja w czwartek mam wizytę i jestem prawie pewna że nic nie zobaczę etc.. Ale mam ją na nfz więc istnieje szansa że chociaż zapisze mnie na kolejną bezpłatną wizytę do siebie. Przyjmuje także prywatnie i kolejki są do niego niestety bardzo długie
 
Ja w czwartek mam wizytę i jestem prawie pewna że nic nie zobaczę etc.. Ale mam ją na nfz więc istnieje szansa że chociaż zapisze mnie na kolejną bezpłatną wizytę do siebie. Przyjmuje także prywatnie i kolejki są do niego niestety bardzo długie
Czemu tak myślisz???? Masz jakieś powody ?
 
Kazał pojawić się na usg w sobote, boję się że do czego czasu coś się wydarzy, a głupia ja z tego wszystkiego nie zapytałam co robić w takiej sytuacji.

Ja wierząca nie jestem ,kościół omijam i wogole ale jak mi w życiu tak ciężko bylo coś mi się pieprzyli to zawsze siadałam i rozmawiałam ze swoim aniołem stróżem. Żeby najzwyczajniej dał mi sile to wszystko przetrwać i ze jestem gotowa na wszystko co mi życie przyniesie ale żebym miała ta pieprzona sile
 
Ja w czwartek mam wizytę i jestem prawie pewna że nic nie zobaczę etc.. Ale mam ją na nfz więc istnieje szansa że chociaż zapisze mnie na kolejną bezpłatną wizytę do siebie. Przyjmuje także prywatnie i kolejki są do niego niestety bardzo długie

Ja po dzisiejszej wizycie na NFZ już nie pójdę nigdy . Wyszłam z większym mętlikiem niż weszłam.
 
Locala moze sie jeszcze odwroci na dobre. Beta slaba ale kto wie, rozne cuda widywalam.

Co do poronienia, na tak wczesnym etapie nie ma sie czego bac, to tylko troszke bardziej obfity okres albo nawet i nie specjalnie bardziej obfity a taki sam. Trzymam kciuki.
 
reklama
Dziękuję moje kochane on jest z tych narcyzowatych do których nic nie dociera A ostatnio to chyba kryzys wieku średniego mu dokucza dlatego wolę poczekać aż już coś więcej zobaczę na usg bo tydzień temu tylko pecherzyk
 
Do góry