reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Hej dziewczyny. Widze zd temat bety się kręci. Tylko ja nie robiłam bety? Czy znajdzie sie ktos jeszcze[emoji14]
Dziewczyny, beta od zeszłej środy urosla z 600 na 870... Jestem załamana... Tyle wyczekiwan, taka radość, a teraz [emoji25] Co teraz bedzie...
Moze błąd laboratorium?
Ja dzus bylam u rodzinnego bo tabsy thyrox Musze brac nA tsh do konca zycia

Ze wzgl ze ma komp nA usg w gabinecie wiec zapytalam czy by mi zrobil ze to okolo 5+4.... I zribil , pecherzyk w macicy cialko jedt nA dr oko ciaza ok ;)) no ale ginko 19/11[emoji110]Zobacz załącznik 1044431
Czyli wszystko w porządku jak na ten tydzień. Rośnijcie zdrowo.
 
Dziewczyny, beta od zeszłej środy urosla z 600 na 870... Jestem załamana... Tyle wyczekiwan, taka radość, a teraz [emoji25] Co teraz bedzie...
Robiłaś w tym samym laboratorium?
Kiedy masz kolejną wizytę? Przy ostatnim badaniu pęcherzyka nie było, ale poza tym lekarz nie stwierdził żadnych nieprawidłowości? Tak, jak piszą dziewczyny, powtórz badanie za 48h i pewnie warto byłoby się umówić na kolejne USG.
 
reklama
Do góry