reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Dziewczyny czy zdarza Wam sie odczuwac klucie? Ja mam wrazenie jakby ktos mnie igla dobijal od srodka... Nie wiem czy warto tym sie martwic czy nie. Do lekarza dopiero za ponad tydzien...
 
reklama
Znowu krtań, aż mi się zaczęła dusić w samochodzie. Dopiero dwa tygodnie temu wyleczyliśmy i znowu... Od przedszkola non stop choroby. A Syn się zaraża. W tym momencie miał krtań, przeszło na oskrzela i po tygodniowej poprawie ciąg dalszy w postaci zapalenia płuc - prawdopodobnie wcześniejszy antybiotyk był za słaby. No kurde już wymiękam. Zaczynam się zastanawiać co robię nie tak, że ciągle chorują. Dostają od września witaminy i tran, zajadają warzywa, owoce...

Nie masz nA to wplywu... przedszkole virusy[emoji25][emoji25]
 
Ja jak np. kaszlnę za mocno to czuję jakby mi ktoś szpikulec wbił w okolicy jajnika. Wydaje mi się, że jeśli nie jest to stały ból to raczej nie oznacza nic złego.

Co do tego badania bety to w moim odczuciu to jest broń obusieczna :) Można się uspokoić fajnym przyrostem albo być przerażonym, że jest zbyt wolny lub na granicach normy. Mając więc na uwadze, że to pierwsza ciąża, bez wcześniejszych przykrych historii i do tego od paru lat nie przepadam za pobieraniem krwi, postanowiłam nie powtarzać w ogóle ;)
 
Mialam duuuuzo wizyt a early pregnancy. Znaja mnie tam juz bardzo dobrze i z daleja poznaja. Nie jestem w stanie zliczyc ile razy mialam tam wizyty w tych wszystkich moich ciazach tutaj. Kazde usg zaczynalo sie w okolicach 5 tyg i powtarzalo co tydzien. Co nie znaczy ze ratowali slabo rokujace ciaze, ze jak w pl przepisywali leki na podtrzymanie i robili badania. Poprostu sprawdzali rozwoj sytuacji. No i ronilam. Mam porownanie z polskim systemem. W ciazy z synem tej ostatniej od dnia spozniajacej sie miesiaczki wyladowalam u dobrego polskiego ginekologa. Z samego wywiadu i wyniku badan z Polski dostalam luteine, acard, heparyne i ciaze donosilam.

Ufff to mi dali w londynie cyklpgest progesteron czopki [emoji178]w 8 tc
 
Ja jak np. kaszlnę za mocno to czuję jakby mi ktoś szpikulec wbił w okolicy jajnika. Wydaje mi się, że jeśli nie jest to stały ból to raczej nie oznacza nic złego.

Co do tego badania bety to w moim odczuciu to jest broń obusieczna :) Można się uspokoić fajnym przyrostem albo być przerażonym, że jest zbyt wolny lub na granicach normy. Mając więc na uwadze, że to pierwsza ciąża, bez wcześniejszych przykrych historii i do tego od paru lat nie przepadam za pobieraniem krwi, postanowiłam nie powtarzać w ogóle ;)
Nie wiem co robic... Martwie sie... Wczoraj czulam klucie i dzis tez. A nic wielkiego nie robie... Tylko siedze i odpoczywam
 
reklama
Ja dzus bylam u rodzinnego bo tabsy thyrox Musze brac nA tsh do konca zycia

Ze wzgl ze ma komp nA usg w gabinecie wiec zapytalam czy by mi zrobil ze to okolo 5+4.... I zribil , pecherzyk w macicy cialko jedt nA dr oko ciaza ok ;)) no ale ginko 19/11[emoji110]
IMG_3480.JPG
 
Do góry