reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Robiłaś w tym samym laboratorium?
Kiedy masz kolejną wizytę? Przy ostatnim badaniu pęcherzyka nie było, ale poza tym lekarz nie stwierdził żadnych nieprawidłowości? Tak, jak piszą dziewczyny, powtórz badanie za 48h i pewnie warto byłoby się umówić na kolejne USG.
Tak badanie robione w tym samym lab. Dziś usg o 18...
 
reklama
Witam się i ja dziś szereg badań zobaczymy co z tego wyjdzie ja się zastanawiam czy w ten piątek nie pójść do innej lekarki prywatnie niech chociaż rzuci okiem czy wszystko Oki bo do 4.12 To zglupieje A to będę już 13 tydzień bo w pierwszej ciąży to w 13 ty to ja prenatalne miałam bo moja coś tam zobaczyła i się martwiła
Ehh i co ja mam robic
 
Dziewczyny, beta od zeszłej środy urosla z 600 na 870... Jestem załamana... Tyle wyczekiwan, taka radość, a teraz [emoji25] Co teraz bedzie...
Kompletnie nie znam się na becie, ale trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze.

A w ogóle przyznałam się dzisiaj w pracy że jestem w ciąży. Średnio się współpracownicy ucieszyli. A kiero wyskoczył z tekstem że po mnie to się akurat tego nie spodziewał.
 
Limonka coś przegapiłam chyba. To Ty miałaś dziś wizytę i następna masz 4,12? I chodzi o to ze nie wytrzymasz ?
Jak się masz stresować to idź wcześniej.
Ja tam jestem za tym żeby sobie życie upraszczać. Tez przeglądałam innych lekarzy i już dzonilam żeby umówić się prywatnie do jakiegoś obcego z dnia na dzień ale jednak wzięłam trzy wdechy i stwierdziłam ze nic mi to nie da i czekam do 18.11.
 
reklama
Lima to mnie rozbawił Hahaha nie spodziewał się po Tobie :) a co on o Tobie w ogóle wie, ze się akurat tego nie spodziewał :)
Ach ci „szefowie” ;)
 
Do góry