reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Ja mam fajnego ginekologa, który tak naprawdę kase brał ode mnie co 3-4 wizytę i nigdy nie pełną kwotę, tylko 50-100 max, ale ja musiałam chodzić co 2 tygodnie więc pewnie dlatego, pracuje w szpitalu i czasem pod koniec ciąży już tam mnie badał.
 
Mam 3 synow, 10 lat, 6 lat i 6 miesiecy.

Paulina ja jiz wszystkie lepsze horrory widzialam, niektore po kilka razy. Ostatnio ogladam juz nawet te "gowniane" ale ja jestem z tych ktora lubi wlasnie wszelkie horrory i filmy grozy, psychologiczne thrillery i ostatecznie jakies sf. Nie lubie komedii, niecierpie romantycznych filmow.
 
Ja mam fajnego ginekologa, który tak naprawdę kase brał ode mnie co 3-4 wizytę i nigdy nie pełną kwotę, tylko 50-100 max, ale ja musiałam chodzić co 2 tygodnie więc pewnie dlatego, pracuje w szpitalu i czasem pod koniec ciąży już tam mnie badał.

Mój tez jest super. Zawsze pod telefonem za częste wizyty tez nie bierze. Bardzo dokładny miły
 
Mam 3 synow, 10 lat, 6 lat i 6 miesiecy.

Paulina ja jiz wszystkie lepsze horrory widzialam, niektore po kilka razy. Ostatnio ogladam juz nawet te "gowniane" ale ja jestem z tych ktora lubi wlasnie wszelkie horrory i filmy grozy, psychologiczne thrillery i ostatecznie jakies sf. Nie lubie komedii, niecierpie romantycznych filmow.
Oglądałas Jokera???
 
reklama
Oglądałas Jokera???
A warto? Nie ogladalam bo generalnie tez nie przepadam za zadnymi strzelankami itp. Nie szczegolna sympatia darze wszelkie spidermany i batmany ale np Venom mi sie baaardzo podobal.
Z problemami bo urodzil sie z nienzana nam jeszcze wada genetyczna. Jestesmy w trakcie diagnozy, wyniki powinnismy poznac w lutym.
 
Do góry