reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Dzieki dziewczyny za pocieszenie! Sama wiem, ze na tym etapie to takie rzeczy zaszkodzic nie moga i istnieje zasada wszystko albo nic, no ale jak ktos mi to powie to czuje sie lepiej :)

Martwi mnie to, ze nie mam mdlosci a dzis 5t3d. W pierwszej ciazy juz mi sie w tym momencie zaczynaly.
Czlowiek to sobie zawsze wynajdzie jakis powod aby sie martwic... :p

@Renia12387 ja mam pierwsza wizyte dzien przed Toba takze wizytujemy chyba jako ostatnie tutaj jak na razie :) a termin na 6 lipca wedlug aplikacji
 
Ostatnia edycja:
Jeju A ja mam wizytę następną dopiero 4 grudnia :-(( chyba oszaleje do tego czasu
Jedynie co mnie martwi to badania przed poprzednią ciążą wyszło mi że mam WZW typ. C
badania i w ogóle zakazał mi zachodzić w ciążę dopóki się nie wyleczy bla bla A ja na przekór zaszłam ciaza zdrowa jedynie co SN musiałam urodzić w 6 godz. Ale młody zdrowy i ciaza mnie wyleczyla
Więc znów mnie czeka stres ehh
A ja na diecie zupowej jak narazie! Nic nie mogę się odsunać od pomidorowej hehe na jutro meksykańska heh
 
Ja dziś od rana czuje się koszmarnie, boli mnie cały brzuch od góry pod zebrami do podbrzusza do tego straszne nudności, ale brak wymiotów. Miałam nadzieję że mnie to minie ale widać że dopiero się zaczyna... A chciałam jeszcze wrócić do pracy, ale z takim samopoczuciem nie ma mowy. Wy dziewczyny chodzicie normalnie do pracy?
 
Kingulina ja mam maluszka w domu wiec aktualnie nie pracuje.
Mnie zawsze najgorsze objawy zaczynaja sie kolo 6 tyg i nasilaja sie do 10. Potem jest najwieksza masakra od 10 tyg do okolo 14 i potem troche zaczyna slabnac.

Chyba jestem jedna z pozniejszych ciaz tutaj bo u mnie dopiero 4 tydz wiec narazie jedynie samopoczucie jak przed okresem, kreci sie w glowie itp. Ale wiem ze zaraz sie zacznie :(
 
Ja dziś od rana czuje się koszmarnie, boli mnie cały brzuch od góry pod zebrami do podbrzusza do tego straszne nudności, ale brak wymiotów. Miałam nadzieję że mnie to minie ale widać że dopiero się zaczyna... A chciałam jeszcze wrócić do pracy, ale z takim samopoczuciem nie ma mowy. Wy dziewczyny chodzicie normalnie do pracy?
Tak ja chodzę normalnie do pracy, a jestem pielęgniarka to dyżur 12h i w nocy.
 
Edyta wow podziwiam :) za zawod. Zawsze marzylam zeby byc pielegniarka ale sie nie nadaje. Slabo mi na widok krwi i mam latwe odruchy wymiotne jesli chodzi o widok innych rzeczy- mocz, kal czy wymioty.
 
Hej dziewczyny ja też normalnie śmigam do pracy,dzisiaj byłam na szkoleniu i przejechanie 80 km w jedną stronę spowodowało ból kręgosłupa.A może to przez ciążę mnie boli ciężko zgadnąć.U mnie też młodziutka ciąża 4+2 więc do mdłości jeszcze daleko.
 
reklama
Do góry