reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Ja dziś od rana czuje się koszmarnie, boli mnie cały brzuch od góry pod zebrami do podbrzusza do tego straszne nudności, ale brak wymiotów. Miałam nadzieję że mnie to minie ale widać że dopiero się zaczyna... A chciałam jeszcze wrócić do pracy, ale z takim samopoczuciem nie ma mowy. Wy dziewczyny chodzicie normalnie do pracy?
Ja dziś też fatalnie się czuje. Do piątku wolne bo jakieś przeziębienie dopadło ale nie wiem do kiedy będę pracować
 
reklama
a ja, moje drogie, jako że pracowałam na Call center, z trudnymi klientami na gorącej linii, stwierdziłam że nie będę się męczyć, stresować, zresztą i tak nie dam rady siedzieć po 8h przed kompem.
Nie zamierzam się męczyć.
A. jeszcze u mnie w pracy krąży taki przesąd że jak dziewczyna długo w ciąży pracuje u nas to zwykle coś z tą ciąża się dzieje. Bo tak było kilka razy. Więc poszłam na L4 od tego poniedziałku, bez żalu, z uśmiechem na ustach :D
 
a ja, moje drogie, jako że pracowałam na Call center, z trudnymi klientami na gorącej linii, stwierdziłam że nie będę się męczyć, stresować, zresztą i tak nie dam rady siedzieć po 8h przed kompem.
Nie zamierzam się męczyć.
A. jeszcze u mnie w pracy krąży taki przesady że
 
reklama
Ja też jeszcze pracuje ale powiem wam że po dzisiejszym dniu mam dosyć, jak pracuje jako pracownik obsługi, więc wydajemy obiady śniadania itp ale i sprzątamy codziennie jechanie na mopie czy odkurzanie już mnie wkurza i męczy, a dzisiaj jeszcze regały przesowalysmy na szczęście nie były ciężkie ale trochę strachu mam że mogłam zaszkodzić, a że nikt nie wie że w ciąży jestem więc niestety siła wyższa... Ale jutro chyba powiem koleżankom z którymi pracuje że jestem w ciąży i muszę się oszczędzać. A lekarz dopiero 20.11...najchetniej to już bym poszła ale dopiero 5tc
 
Do góry