reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Pierwsza wizyta za mną. Niestety wiele nie zobaczyłam, bo okazało się jeszcze za wcześnie (5+2).
Na pewno wszystko jest na właściwym miejscu i o właściwych wymiarach :p i to musi mi wystarczyć do następnej wizyty za 3 tygodnie. Wtedy też będzie założona karta ciąży.
Grunt ze ok czyli pęcherzyk ciążowy tak?
 
reklama
Pierwsza wizyta za mną. Niestety wiele nie zobaczyłam, bo okazało się jeszcze za wcześnie (5+2).
Na pewno wszystko jest na właściwym miejscu i o właściwych wymiarach [emoji14] i to musi mi wystarczyć do następnej wizyty za 3 tygodnie. Wtedy też będzie założona karta ciąży.
Był już pęcherzyk?[emoji4]
 
Tak, pęcherzyk, jeszcze bez widocznej akcji serca. Nie usłyszałam jaki ma wymiar, ale lekarka powiedziała, że "książkowy" w tym okresie ciąży. Oczywiście na razie liczymy tylko wg OM, bo na odczytanie wieku z USG za wcześnie :)
 
@Kazumi super :)
Ja w pierwszej ciazy tez poszlam mniej wiecej w 5tc (wedlug om powinien byc juz 7) ale owulacja mi sie przesunela o dwa tygodnie az! I ile ja sie strachu najadlam jak serduszka nie bylo i pecherzyk powinien byc duzo wiekszy, takze no :) teraz czekam do mojej wizyty za miesiac :p

Moj M tez ma ciagle ochote, widze ze jest "zasmucony" ze Nasze starania potrwaly tylko miesiac :p

Dziewczyny a jaki macie humor? Odczuwacie juz jakies wahania nastroju, dzialanie hormonow itp.?
Martwie sie troche bo boli mnie brzuch w okolicy pepka, ale to taki bol calkiem inny niz okresowy, bardziej taki jakbym miala jakiegos siniaka czy cos w stym stylu i dodatkowo tam mnie tak ciągnie.
Kontaktowalam sie z gin i na pierwsza wizyte mam zrobic TSH, glukoze, toksoplazmoze i cytomegalie.
 
Ostatnia edycja:
@Lola94 ja mam raczej humor w normie ;) jakichś specjalnych wahań nastroju nie mam, ale czuje się lekko zaniepokojona. Pewnie będzie tak do 12t.c
A co do tego obecnie wysokiego libido u facetów to może wydzielamy jakieś hormony ciążowe które ich kręcą ze są tacy napaleni ? :)
 
reklama
u mnie ten sam problem :( ja chce odpoczac i wogole a ten sie obraza i nie rozumie mnie
A kochane powiedzcie mi jak teraz z waszymi M no mój kurczę chcice ma jak nie wiem non toper by się bzykal ehh mnie już to męczy nie to zeby mi dobrze nie bylo czy cos ale dał by trochę na luzzz
poza tym dalej nie moze uwierzyc ze bobo sie rozwija ehhh
 
Do góry