reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Ja w domu mam 3 kocyki cienki, średni i gruby ale mam zamiar używać tego cienkiego bo gruby to raczej na zimę albo jesień do wózka. Do szpitala kupuje rożek ale z tych cieńszych, ponieważ przy 2 dzieci to była dla mnie niezbędna rzecz, dziecku jest ciepło zawsze można poluznic tak żeby było chłodniej lub całkiem rozpiąć a dzidzia leży na mięciutkim no i przede wszystkim super nosi się takiego maluszka bo jest amortyzacja z każdej strony bo rożek jest usztywniony a kocyk nie. Na spacery lub do wyjścia ze szpitala to myślę, że cienki kocyk starczy jak na lato.
a masz jakiś sprawdzony sklep gdzie można kupić cienki rożek? w necie wszędzie piszą, ze ocieplany, patrzyłam u mamyginekolog ale też nie mam pewności czy na letnie dni będzie odpowiedni
 
reklama
a masz jakiś sprawdzony sklep gdzie można kupić cienki rożek? w necie wszędzie piszą, ze ocieplany, patrzyłam u mamyginekolog ale też nie mam pewności czy na letnie dni będzie odpowiedni
Jeszcze nie robiłam rozeznania wiem tylko, że nie może być taki z materiałem minky bo te są za ciepłe tylko bawełniane chciałam osobiście poszukać po sklepach ale w obecnej sytuacji chyba będzie trzeba szukać przez internet. Może gdzieś na forach ktoś poleci jakiś to dam znać bo to też moja pierwsza dzidzia z lata. Córka początek wiosny a syn z zimy 😁
 
Mój też mył okna i jak skończył to podchodził i sprawdzał, wiadomo że słońce pod innym kontem jak pada to od razu wychodzą niedociągnięcia, więc poprawiał do skutku, teraz przynajmniej doceni co to znaczy [emoji846] w ogóle pierwsze okno jak otworzył a po zimie trochę brudu się nazbierało w ramach to nie mógł się nadziwić skąd to się wzięło i jak skończył myć pierwsze (po godzinie) to był w szoku że tyle czasu mu to zajęło [emoji23]
 
zamówiłam w la millou otulacz bambusowy i wydaje mi się, że będzie idealny jako kocyk na lato, jest przemiły w dotyku, (zamówiłam też u nich kurę do karmienia i podusię do wózka i jeśli chodzi o jakość to jestem zachwycona!) kupię jeszcze jeden cienki kocyk i wydaje mi się, że to powinno wystarczyć
 
Dziewczyny bolą mnie i zaczynają mi puchnąć stopy w sumie to nad kostkami też tak z 20 cm. Czy któraś z Was używa czy używała rajstop przeciwzylakowych?
 
Super :)

Boostrix to szczepionka na krztusiec, nie jest obowiązkowa w pl ale zalecana, nie wiem jak u Ciebie? Ja sama też będę robić tylko to się robi po trzydziestym którymś tygodniu
Byłam właśnie u lekarza i wszystkie wyniki w normie, glukoza też, hurra!

Dostałam skierowanie na szczepionkę Boostrix. Czy któraś z Was też dostała takie zalecenie?
 
Super :)

Boostrix to szczepionka na krztusiec, nie jest obowiązkowa w pl ale zalecana, nie wiem jak u Ciebie? Ja sama też będę robić tylko to się robi po trzydziestym którymś tygodniu
Obowiązkowa to chyba nigdzie nie jest, bo nie mogą nas do niczego zmusić, ale tutaj jest na hiszpańskie NFZ i wszystkim ciężarnym ją zalecają. Mi dali termin na za 10 dni, ja wtedy będę w 29. tygodniu.
 
reklama
Dziewczyny bolą mnie i zaczynają mi puchnąć stopy w sumie to nad kostkami też tak z 20 cm. Czy któraś z Was używa czy używała rajstop przeciwzylakowych?
Tez mi puchna kostki, a właściwie tylko prawa, jest to już stan permanentny... póki co często trzymam nogi wyżej, nie myślałam o rajstopach, ale ja to już ważę trochę... nie wiem czy to by pomogło.
Mogę się założyć ze do porodu dotrę do setki 🙄😓
 
Do góry