reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Kurcze oby jednak u mnie tak nie było.. Chociaż z tą szyjka to wszystko możliwe, gdyby nie święta to bym Już dziś w szpitalu była na zakładaniu pesaara... Skróciła mi się szyjka i to fest.. Mimo że tak uważałam 🤷‍♀️ lekarz powiedział że mam być grzeczna, zakaz robienia czegokolwiek... Wtorek rano szpital... Kurde jeszcze dodatkowo przeraża mnie wirus.. Może nic nie złapie... 🤦‍♀️
@Onka4419
Trzymaj się dzielnie, wszystko będzie dobrze.

Wesołych Świąt dziewczyny 🐣
 
reklama
A to i tak nie tak źle :) jednak trzymam kciuki żeby teraz dzidziuś posiedział dłużej w brzuszku :)

Niedawno urodziła moja koleżanka która pierwszego synka urodziła w 34. tygodniu a ten który urodził się teraz, przyszedł na świat dokładnie w terminie porodu :)
 
Dziewczyny, które mają dzieci, albo te które już mają jakiś pomysł :) chcę podpytać o kocyki, jeśłi nasze bobasy urodzą się w lipcu to pogtrzebne są tylko cienkie kocyki, czy maluszki są zmarźluszki i mam szykować też grubszy kocyk, mam na myśli czy do szpitala bierze się coś cieplejszego?
 
Ja wiem, że w moim szpitalu jest bardzo ciepło, mówiły mi tak koleżanki które tam rodziły i mówiły że rożki i ciepłe kocyki absolutnie nie. Na Twoim miejscu to bym nawet zadzwoniła do szpitala w którym masz rodzić się zapytać. Ale generalnie w lipcu jest ciepło, a czytałam i słyszałam w wielu miejscach, że lepiej jak dziecku jest chłodniej niż jak się przegrzewa, oczywiście najlepiej jak jest optymalnie. Ja będę brała tylko leciutki kocyk albo nawet będę przykrywać pieluszkami tetrowymi.
 
Ja wiem, że w moim szpitalu jest bardzo ciepło, mówiły mi tak koleżanki które tam rodziły i mówiły że rożki i ciepłe kocyki absolutnie nie. Na Twoim miejscu to bym nawet zadzwoniła do szpitala w którym masz rodzić się zapytać. Ale generalnie w lipcu jest ciepło, a czytałam i słyszałam w wielu miejscach, że lepiej jak dziecku jest chłodniej niż jak się przegrzewa, oczywiście najlepiej jak jest optymalnie. Ja będę brała tylko leciutki kocyk albo nawet będę przykrywać pieluszkami tetrowymi.
słyszałąm, ze na porodówkach ogólnie jest bardzo ciepło, ale koleżanka 2 dni temu urodziła i wysłała zdjęcie malucha w mega grubym kocyku, dla mnie wersja zimowa i tak zaczęłąm się zastanawiać, że może tak trzeba...
 
reklama
Ja w domu mam 3 kocyki cienki, średni i gruby ale mam zamiar używać tego cienkiego bo gruby to raczej na zimę albo jesień do wózka. Do szpitala kupuje rożek ale z tych cieńszych, ponieważ przy 2 dzieci to była dla mnie niezbędna rzecz, dziecku jest ciepło zawsze można poluznic tak żeby było chłodniej lub całkiem rozpiąć a dzidzia leży na mięciutkim no i przede wszystkim super nosi się takiego maluszka bo jest amortyzacja z każdej strony bo rożek jest usztywniony a kocyk nie. Na spacery lub do wyjścia ze szpitala to myślę, że cienki kocyk starczy jak na lato.
 
Do góry