reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Super! 😻
@ Dziewczynki z Gdańska,
ja na razie patrzę na szpital na Zaspie, są bardzo dobre opinie i jedna część porodówki jest świeżo po remoncie.
A Wy, jaką porodówkę wybieracie? 🙂☺️
 
Super! [emoji76]
@ Dziewczynki z Gdańska,
ja na razie patrzę na szpital na Zaspie, są bardzo dobre opinie i jedna część porodówki jest świeżo po remoncie.
A Wy, jaką porodówkę wybieracie? [emoji846][emoji5]

Ja chyba pierwsze kroki skieruje do UCK, podobno super, tylko podobno z miejscami różnie [emoji85] moja lekarz tez tam pracuje [emoji4] a w drugiej kolejności Zaspa [emoji4] a kiedy macie terminy? Ja na 14.07
 
A widać już u Was mocno brzuszek ciążowy?🤰

Mój to już jest gigantyczny... A to nawet jeszcze nie połowa ciąży 😱 Moja mama też była 3 razy w ciąży i niedawno mowi do mnie taka skrepowana że jej nigdy tak szybko nie wysadziło jak mnie 🤨 wiem że mam wielki brzuch ale nie wiem dlaczego, może przez to że jestem po dwóch cesarkach? A moja mama rodziła naturalnie
 
Ja brzuszek nadal malutki, noszę cały czas bluzki Ski ale spodnie już na gumie, żeby brzucha nie krępować, jak patrzę na koleżankę która jest dwa tygodnie później poród ma to aż zazdroszczam lekko, No ale może jeszcze mnie ‚wybrzuszy’ :) smaruje się mamas papas ale wiem ze na pupie i boczkach pewnie rozstępy mi wyjdą bo mam spore po dojrzewaniu wiec mam tendencje, co ciekawe jak nawet przytyło mi się dość sporo bo ważyłam ok 30kg więcej to brzuch mam czysty także zobaczymy jak to będzie :) na razie na wadze też 4-4,5 kg więcej
 
Super! 😻
@ Dziewczynki z Gdańska,
ja na razie patrzę na szpital na Zaspie, są bardzo dobre opinie i jedna część porodówki jest świeżo po remoncie.
A Wy, jaką porodówkę wybieracie? 🙂

Ja szczerze mówiąc myślałam najbardziej o UCK, no ale jak nie będzie miejsca to pewnie Zaspa. Czyli standardowo.
Ale powiem Wam, że ostatnio z kim rozmawiam z Gdańska o porodzie to polecają swissmed...z jednej strony spoko, bo ma się spokój psychiczny, że miejsce na pewno dla mnie tam jest...ale wiadomo płacić 8300 zł za poród to trochę przesada, chociaż wiele osób mówi, że nie żałuje ani grosza przeznaczonego na poród w swissmed, że jeśli za godność człowieka ma się płacić to one są w stanie 🤷‍♀️ A i w swissmed tata może być 24h, dostaje nawet swoje łóżko, a w państwowych pozostaje pokój odwiedzin w określonych godzinach...

Na razie staram się o tym nie myśleć, bo nie ukrywam stresuje się tym tematem 😬 a pewnie zanim się obrócę to już będę na porodówce 😓
 
A gdzie będziesz rodzić? Bo ja na Madalińskiego. Mam najbliżej i rodziłam tam już 2 razy i mogę polecić z czystym sumieniem 😊
Ja na Żelaznej. Dwa razy tam leżałam, wprawdzie nie rodziłam, ale jakiś podgląd na opiekę mam. I byłam bardzo zadowolona. Poza tym mam tam bardzo blisko i mój lekarz prowadzący tez tam pracuje :)
 
Ja szczerze mówiąc myślałam najbardziej o UCK, no ale jak nie będzie miejsca to pewnie Zaspa. Czyli standardowo.
Ale powiem Wam, że ostatnio z kim rozmawiam z Gdańska o porodzie to polecają swissmed...z jednej strony spoko, bo ma się spokój psychiczny, że miejsce na pewno dla mnie tam jest...ale wiadomo płacić 8300 zł za poród to trochę przesada, chociaż wiele osób mówi, że nie żałuje ani grosza przeznaczonego na poród w swissmed, że jeśli za godność człowieka ma się płacić to one są w stanie 🤷‍♀️ A i w swissmed tata może być 24h, dostaje nawet swoje łóżko, a w państwowych pozostaje pokój odwiedzin w określonych godzinach...

Na razie staram się o tym nie myśleć, bo nie ukrywam stresuje się tym tematem 😬 a pewnie zanim się obrócę to już będę na porodówce 😓
Też się stresuję i to chyba jest normalne 🙂
Słyszałam dobre opinie też o UCK, jest zbudowany od zera, super wyposażony w rożny sprzęt.
Zobaczymy, jak będzie tam i na Zaspie z miejscem 😃 Mam nadzieję, że dla nas wszystkich starczy 😅
 
reklama
Też się stresuję i to chyba jest normalne 🙂
Słyszałam dobre opinie też o UCK, jest zbudowany od zera, super wyposażony w rożny sprzęt.
Zobaczymy, jak będzie tam i na Zaspie z miejscem 😃 Mam nadzieję, że dla nas wszystkich starczy 😅

podobno lipiec i sierpień to najbardziej oblegane miesiące 🙈 jestem w grupie na fejsie: gdzie rodzic na Pomorzu, dziewczyny w miarę możliwości piszą o aktualnym stanie miejsc w poszczególnych szpitalach ☺️
 
Do góry