reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Jakie robią się już duże te "nasze" lipcowe dzieciaki :) Suri masz podobnie do mnie, ja mam wg aplikacji 11+6 :) jutro zobaczymy czy tak jest faktycznie :)
 
reklama
Chcialam sie dopytac Was czy sa tu mamusie po wczesniejszym cesarskim cieciu? Jak teraz sie czujecie bo mnie co jakis czas boli brzuch jak na okres albo takie klucie- lekarz mowi ze wszystko dobrze i ze bol moze byc zwiazany z wczesniejszym CC?
A drugie pytanie to czy zastanawialyscie sie moze nad porodem naturalnym ( wiem ze to odlegly termin jeszcze i wszystko do tego czasu moze sie zmienic) i czy wczesniejsze CC jest wskazaniem do kolejnego CC?
 
Hejka dziewczyny, czy któraś z Was miała cukrzycę ciążowa w pierwszej ciąży a w drugiej już nie? Ja miałam w pierwszej i obecnie jestem w 8 tc i ginekolog kazała mi tylko oznaczyć glukoze na czczo. To kiedy obciążenie glukoza się wykonuje. Wizytę kolejna mam 28 grudnia więc wypytam ale pomyślałam że zapytam Was.
 
Hejka dziewczyny, czy któraś z Was miała cukrzycę ciążowa w pierwszej ciąży a w drugiej już nie? Ja miałam w pierwszej i obecnie jestem w 8 tc i ginekolog kazała mi tylko oznaczyć glukoze na czczo. To kiedy obciążenie glukoza się wykonuje. Wizytę kolejna mam 28 grudnia więc wypytam ale pomyślałam że zapytam Was.
 
sylwia ja niestety mialam w kazdej ciazy :( w kazdej kolejnej coraz szybciej zdiagnozowana ...
teraz tez na diecie od poczatku a cykry mi szaleja juz ...
 
Chcialam sie dopytac Was czy sa tu mamusie po wczesniejszym cesarskim cieciu? Jak teraz sie czujecie bo mnie co jakis czas boli brzuch jak na okres albo takie klucie- lekarz mowi ze wszystko dobrze i ze bol moze byc zwiazany z wczesniejszym CC?
A drugie pytanie to czy zastanawialyscie sie moze nad porodem naturalnym ( wiem ze to odlegly termin jeszcze i wszystko do tego czasu moze sie zmienic) i czy wczesniejsze CC jest wskazaniem do kolejnego CC?
Ja jestem po CC w październiku 2018, rzeczywiście mam wrażenie, że częściej pili i kłuje mnie brzuch niż w pierwszej ciąży- wtedy też nie nosiłam 11 kg synka;)- więc może stąd te bóle.
Co do rodzaju porodu nie mam pojęcia, wtedy liczyłam, na naturalny, ale synek był duzy, ja po terminie i zaproponowali CC i się zgodziłam. Bardzo dobrze mi się wszystko pogoilo, bolało mega przez pierwsze dni, 5 dni po porodzie zostałam już z synkiem sama w domu, mąż wrócił do pracy i wszystko ogarnialam, nie miałam kłopotów z latacja- gdybym tak zniosła 2 cesarkę to bym się od razu na nie decydował, bo poród naturalny to dla mnie jakaś wiedzą tajemna- ja nawet żadnego skurczy nie miałam, nic. Ale też nie bez powodu ten naturalny to jednak naturalny.
Pogadam jeszcze z ginekologiem
 
reklama
Do góry