reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Pola witamy na pokładzie. Oby tym razem było wszystko dobrze i trzymam za to mocno kciuki.

Ja wstałam z drzemki. Moja 3 latka no najwspanialsze dziecko na świecie bo była i grzeczna to jeszcE kocykiem przykryła :)
 
A ja wlasnie zjadlam miske salatki greckiej!! Tak mi sie zachcialo!! Teraz lece pod prysznic sie ogarnac i ide spac. Rano wstaje bo mam weekendowy zjazd
 
Dziękuję Paulinko i wzajemnie trzymam mocno kciuki za zdrowego dzidziusia 😊🥰

Zazdroszczę apetytu dziewczyny.. Mi to ciągle nie dobrze.. Wymioty ustały, ale co z tego jak żołądek ściśnięty.. Zmuszam się, żeby zjeść cokolwiek :(
 
Dziękuję Paulinko i wzajemnie trzymam mocno kciuki za zdrowego dzidziusia 😊🥰

Zazdroszczę apetytu dziewczyny.. Mi to ciągle nie dobrze.. Wymioty ustały, ale co z tego jak żołądek ściśnięty.. Zmuszam się, żeby zjeść cokolwiek :(


Współczuje okropnie ja gdzieś od ok 4-5 dni mogę jeść normalnie. Ale herbaty chyba nie tknę do końca ciąży 😂😂😂

Ja mam takiego lenia znowu . Ja idę młoda wykapać i siebie
Muszę staremu prezent już kupić a nie wiem co 🤦‍♀️
 
Dziękuję Paulinko i wzajemnie trzymam mocno kciuki za zdrowego dzidziusia [emoji4][emoji3059]

Zazdroszczę apetytu dziewczyny.. Mi to ciągle nie dobrze.. Wymioty ustały, ale co z tego jak żołądek ściśnięty.. Zmuszam się, żeby zjeść cokolwiek :(
Ja tak mialam od samego poczatku. Nie wymiotowalam ale zoladek dawal sie we znaki, to spowodowalo ze nie chcialo mi sie jesc. Bywa ze jest lepiej lub gorzej-zalezy od dnia...
 
reklama
Do góry