reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
@Gusia 2106 - za wszelką cenę znajdź sobie jakieś zajęcie żeby nie myśleć. Stres w niczym tu nie pomoże.
Są rzeczy, na które nie masz wpływu choćbyś na rzęsach stawała - im szybciej się z tym pogodzisz tym szybciej się uspokoisz. A spokój jest teraz dla Ciebie najważniejszy.
Moim zdaniem to może być młoda ciąża i obraz USG jest prawidłowy. Przyrost bety nie powala, ale niektórzy w ogóle bety nie sprawdzają i wszystko jakoś funkcjonuje. Tak młoda ciąża wymaga czasu i cierpliwości.
Wysyłam Ci dużo pozytywnych myśli i mam nadzieję, że uda Ci się oderwać myśli od tych zmartwień.
Dziękuję! Kobity ratujecie mój weekend i przyszły tydzień, i wszystkp.. Gdybym urodziła się w erze bez internetu nie wiem co by ze mną było
 
Po to jesteśmy - żeby się wspierać [emoji3059]

Dziewczyny - farbujecie włosy ? Rozjaśniacz ? A henna do brwi ? Wyglądam jak 7 nieszczęść, a jedziemy w niedzielę poinformować moich rodziców więc wypadałoby się ogarnąć [emoji1787]
Ja zamierzam iść na pasemka w grudniu, więc będę rozjaśniać.
Czytałam, że związki chemiczne z farby przenikają przez skórę do organizmu, ale wychodzę z założenia, że więcej chemikaliów "wciągamy" codziennie z powietrza, kosmetyków i jedzenia. I takie farbowanie raz na jakiś czas nie jest wg mnie zagrożeniem.
Tylko lepiej powiedzieć fryzjerce/kosmetyczce o ciąży, bo przez hormony włosy mogą inaczej reagować na farbę.
 
Dziękuję! Kobity ratujecie mój weekend i przyszły tydzień, i wszystkp.. Gdybym urodziła się w erze bez internetu nie wiem co by ze mną było
Z drugiej strony gdyby nie internet to byśmy pewnie nie wiedziały o przyrostach bety, zaśniadach i innych badziewiach, którymi się teraz stresujemy :) Ach ta słodka nieświadomość 🤪
 
Gusia bedzie dobrze. Jak pisze Kazumi, nie mamy na to wplywu co sie dzieje w takich sytuacjach. Pozostaje czekac. Ja tez u siebie czekam bo tez nikt mi nie jest w stanie powiedziec co sie dzieje i co bedzie. Tak ze oby do czwartku, to juz nie dlugo. Ja na kolejna wizyte mam sie zapisac za 2 tyg.
 
@Gusia 2106 tak jak dziewczyny pisały a mądrze prawią :)
Zobaczysz ze będziesz się cieszyć 🥰 teraz książka dobry film j odganiają złe myśli .

Ja do fryzjera idę 13 grudnia. Na hennę tez chodzę
Nie ma się co nakręcać i ześwirowac . Teraz chemia jest nawet w jedzeniu
 
reklama
Po to jesteśmy - żeby się wspierać [emoji3059]

Dziewczyny - farbujecie włosy ? Rozjaśniacz ? A henna do brwi ? Wyglądam jak 7 nieszczęść, a jedziemy w niedzielę poinformować moich rodziców więc wypadałoby się ogarnąć [emoji1787]
Jako fryzjerka farbuje i farbowalam i będę farbowała do samego końca 😃
Na ostatnie farbowanie umawiam się zawsze około 2 tyg przed terminem żeby wyglądać jak człowiek.
Henna to samo.
Najważniejsze to nie popadać ze skrajności w skrajnosc .
Teraz co prawda mocno rozjasniam odrosty ale bez przesady , te chemikalia nie wchodzą w nasza krew. Więc bez stresu można farbować ,rozjaśniać i obcinać.
Bo słyszałam już nawet że nie można obcinać bo się obcina dziecku rozum 😂🙈😂🙈😂🙈
 
Do góry