reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

No właśnie, wiem, że jeszcze mnóstwo czasu, ale ...

1. Jak jest ze szkołą rodzenia ? Ona jest płatna, obowiązkowa ? Jak się zapisać ?

2. Wybór położnej - jak się to odbywa ?

To moja 1 ciąża więc jestem mega zielona - błagam o wyrozumiałość [emoji120][emoji1751]
Szkoła rodzenia jest płatna i nieobowiązkowa ale szczerze polecam,dużo można się dowiedzieć i trochę wyzbyć strachu jeśli to pierwsza ciaza. Co do wyboru położnej sama chętnie się dowiem jak to wyglada
 
reklama
Problem w tym, że mieszkam w tej miejscowości od września i nie znam tu nikogo [emoji1751] Pracowałam w jeszcze innej miejscowości a pochodzę z jeszcze innej [emoji1787]
pytałam koleżanek które już rodziły co polecają, kogo, gdzie i tym się mocno sugerowalam za I razem. Dziewczyny z twojej okolicy pewnie się orientują gdzie. jaki lekarz, z jakiego szpitala, gdzie położne przyjmują po za szpitalem.
Możesz wejść na stronę szpitala, na oddział ginekologiczny, zwykle. tam jest opisane jacy lekarze pracują, jak się nazywają, jakie są położne. Po tym wpisz nazwiska w Googlach co ci się pokaże. Trzeba popytać, poszukać
 
Bardziej chodził po mi o to, czy jak się zdecyduję na jakąś położną to co dalej ? Co, gdzie trzeba zanieść, wypełnić ? I kiedy się to robi ?
 
Ja mam zamiar rodzic w Lubinie u siebie. Oba porody wspominam bardzo dobrze. Drugi to już wogole rewelacja. Świetny lekarz i położna , która tak cudownie poprowadziła mnie podczas porodu ze przy 4 kg Zosce nie peklam 😉

Jeżeli chodzi o położna to tego się chyba nigdzie nie zgłasza. Ja mam zamiar wziasc swoją od prywatnego lekarza. Ta z przychodni to jakaś porażka .

Aaaaa jeżeli chodzi o poród. Macie zamiar być na takiej ogólnej sali czy bierzecie izolatke?
Bo ja to jestem pewna ze miliony zapałce byleby być samej w pokoiku :)
 
Myślałam, że po to jest to forum, żeby uzyskać pomoc/wsparcie od osób, które to przerabiały [emoji17] Google to skarbnica wiedzy ale dla mnie wiele rzeczy mija się z prawdą [emoji854]
 
Dziewczyny mam takie pytanie jak to jest z badaniami na NFZ na pierwszej wizycie dostałam skierowanie na kilka badania i kilka zapisała mi na kartce że muszę zrobić prywatnie bo nie są refundowane w ciąży a mianowicie HIV, HCV i toksoplazmoza. Nie mam porównania bo pierwszą ciążę prowadziłam prywatnie i płaciłam za wszystkie a teraz liczyłam że będą za darmo a jak widać nie wszystkie🙂
 
reklama
Myślałam, że po to jest to forum, żeby uzyskać pomoc/wsparcie od osób, które to przerabiały [emoji17] Google to skarbnica wiedzy ale dla mnie wiele rzeczy mija się z prawdą [emoji854]
Prawda, ja zawsze czytam kilka artykułów, kilka źródeł żeby zweryfikować co może być prawdą a co nie.
Ale można znaleźć czasem ciekawe poradniki które opiszą wszystko bardzo dokładnie :)
 
Do góry