reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

to pierwsza rzecz o której pomyślałam, chce rodzic tam gdzie pierwszy raz, mam stamtąd gina i zapisałam się do szkoły w której są położne z tego szpitala, i też do tej położnej się zapisałam
No właśnie, wiem, że jeszcze mnóstwo czasu, ale ...

1. Jak jest ze szkołą rodzenia ? Ona jest płatna, obowiązkowa ? Jak się zapisać ?

2. Wybór położnej - jak się to odbywa ?

To moja 1 ciąża więc jestem mega zielona - błagam o wyrozumiałość [emoji120][emoji1751]
 
reklama
Macie aż takie zle doświadczenia?
Poród to chyba ogólnie ciężka sprawa 😕
Powiem Ci tak, ja leżałam w 3 szpitalach na patologii ciąży i w 4 rodziłam... wiec trochę zobaczyłam jak to wyglada i jak się traktuje pacjentki... ja się zastanawiam nad Solcem, Madalińskiego, Banacha albo właśnie świętej Zofii. Na świętej Zofii byłam kilka razy u jakiejs pani doktor, nazwiska nie pamietam i wiem ze nie byłoby problemu, a mój prowadzący znowu pracuje na Solcu 🤔
 
Ja tam leżałam dwa razy - raz z powodu poronienia, drugi raz po histeroskopii. Szpital polecam, kobiety Anioły tam pracują. Szczególnie tego doświadczyłam przy pierwszym pobycie. I też tam będę chciała rodzić. Do szpitala mam 10 min samochodem i mój lekarz prowadzący tez tam pracuje.
To się jeszcze okaże że kilka z nas będzie tam rodzic 😃😃😉

Ja ogólnie będę prowadzila ciążę u dwóch lekarzy , do dr.puzyny zapisze się po 12tc a tak to będę tu miała też swojego na miejscu w razie w.

Ja ogólnie o doktorze słyszałam same pochwały , jestem na FB na grupie kobiet które rodzą sn po CC i moja nadzieja rośnie że i mi się uda 😉
 
Szczerze to ta ciążę znoszę z Deka gorzej. Prawie codziennie mnie ciągnie brzuch, śpiąca jestem i słaba strasznie. W pierwszej wydaje mi się że było lepiej. Ale to było prawie 6 lat temu...
 
😂😂😂
 

Załączniki

  • 78081754_1621788217960046_4669185545937616896_n.jpg
    78081754_1621788217960046_4669185545937616896_n.jpg
    30 KB · Wyświetleń: 73
Ja pierwsze dziecko urodziłam w Norwegii, bo tam też wtedy mieszkałam.. poród miałam fatalny, długi i bardzo męczący, ale opieka i standard w szpitalu to była bajka. Teraz też mam myśli żeby tam znów rodzić, bo mój mąż tam pracuje i mam taką możliwość.. Ale póki co modlę się tylko żeby było wszystko ok. A potem się zobaczy.
 
Ja odkąd dowiedziałam się o ciazy czytam opinie o szpitalach,a wybór mam spory w Trójmieście. Moim głównym wymogiem jest dostępność zzo na życzenie i oddział noworodków w szpitalu który ma dobra opinie. Córkę urodziłam w Opolu gdzie wtedy mieszkałam i wspominam opiekę super,żałuje trochę że teraz nie będę miała możliwości tam urodzić.
 
reklama
No właśnie, wiem, że jeszcze mnóstwo czasu, ale ...

1. Jak jest ze szkołą rodzenia ? Ona jest płatna, obowiązkowa ? Jak się zapisać ?

2. Wybór położnej - jak się to odbywa ?

To moja 1 ciąża więc jestem mega zielona - błagam o wyrozumiałość [emoji120][emoji1751]
pytałam koleżanek które już rodziły co polecają, kogo, gdzie i tym się mocno sugerowalam za I razem. Dziewczyny z twojej okolicy pewnie się orientują gdzie. jaki lekarz, z jakiego szpitala, gdzie położne przyjmują po za szpitalem.
Możesz wejść na stronę szpitala, na oddział ginekologiczny, zwykle. tam jest opisane jacy lekarze pracują, jak się nazywają, jakie są położne. Po tym wpisz nazwiska w Googlach co ci się pokaże. Trzeba popytać, poszukać
 
Do góry