reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Co to za szpital?

Ja od początku wiedziałam gdzie NIE chce rodzić - w moim "rejonowym" ;D ale mam dwa typy w Warszawie a mieszkam tuż obok i w sumie od samego początku ciąży o tym myślałam
Szczerze? Jak tylko potwierdziłam że jestem w ciąży moja pierwsza myśl " rodzę w Warszawie"
Jestem po dwóch CC i chciałabym teraz chociaż spróbować naturalnie. Nie mam na to jakiegoś mocnego parcia ale tak dla samej siebie chciałabym spróbować a jedyny lekarz w okolicy jaki się podejmuje takich porodów to dr. Puzyna z Wawy.
 
reklama
Włącz sobie tryb leniwej królowej czyli nie rób więcej niż to konieczne i odpocznij. Nospe można brać i magnez na te skurcze, ja też miałam ale po wizycie na IP dr mnie uspokoiła i przepisała duphaston jeszcze. Może jak ci się powtórzy to dopiero jedz po receptę chyba że będziesz miała swojego gin wcześniej :) i bez stresu bo to czysta fizjologia :)
Juz jutro od 7 ide. Mam nadzieję że koło 10 wejdę :D
 
Jest taki, ponoć bardzo dobry ale w praktyce ciężko jest się tam "dostać" często odsyłają
Samą tam bym z chęcią też rodziła to mój szpital drugiego wyboru :)
Właśnie dlatego chcę kilka wizyt zaliczyć u dr . Puzyny. Jego pacjentki są zawsze przyjmowane 😉
Bo to "elita"😉😂
Co prawda do tanich nie należy bo chyba tylko prywatnie przyjmuje ale czego się nie robi dla zdrowia psychicznego 😂😂
 
to pierwsza rzecz o której pomyślałam, chce rodzic tam gdzie pierwszy raz, mam stamtąd gina i zapisałam się do szkoły w której są położne z tego szpitala, i też do tej położnej się zapisałam
 
Faktycznie elita! Google mówi że to sam dyrektor szpitala :D
Właśnie dlatego chcę kilka wizyt zaliczyć u dr . Puzyny. Jego pacjentki są zawsze przyjmowane [emoji6]
Bo to "elita"[emoji6][emoji23]
Co prawda do tanich nie należy bo chyba tylko prywatnie przyjmuje ale czego się nie robi dla zdrowia psychicznego [emoji23][emoji23]
 
reklama
Jest taki, ponoć bardzo dobry ale w praktyce ciężko jest się tam "dostać" często odsyłają
Samą tam bym z chęcią też rodziła to mój szpital drugiego wyboru :)
Ja tam leżałam dwa razy - raz z powodu poronienia, drugi raz po histeroskopii. Szpital polecam, kobiety Anioły tam pracują. Szczególnie tego doświadczyłam przy pierwszym pobycie. I też tam będę chciała rodzić. Do szpitala mam 10 min samochodem i mój lekarz prowadzący tez tam pracuje.
 
Do góry