reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

W dużej części widzę mamy dziś dzień wizyt :) ja mam dopiero na 17:05 ... Ostatnio widać było jedynie pęcherzyk 6,64 mm ... Dziś "wypada" 8+1.
Trzymam za wszystkich kciuki ^^
 
reklama
Takie pytanie mam, przy pierwszej ciąży były mąż nigdy ze mną do lekarza nie chodził, aktualny mógłby i chciałby być za każdym razem... wiecie kiedy pierwszy raz może wejść ze mną do gabinetu? Czy w 12 tyg skończonym zrobi mi usg przez brzuch?
Ja miałam teraz. pierwsze jeszcze dopochwowe, gin wyszedł zawołał męża, mnie kocem przykryl i normalnie mąż był przy I usg. No ale. to zależy i od wstydliwosci kobiety i męża. Ja już po jednym porodzie to mi nie robi różnicy ;)
 
Mi nie potrącają nic. Pracodawca ki za to placi. Wszystko co masz w pakiecie to możesz z tego korzystać . Może strona szwankuje ?
i Takajedna pakiety dla firm są negocjowane dla każdej firmy indywidualnie, i w zależności od wysokości składki łącznej pracownik pracodawca. Więc każdy w standardzie ma co innego.
 
W dużej części widzę mamy dziś dzień wizyt :) ja mam dopiero na 17:05 ... Ostatnio widać było jedynie pęcherzyk 6,64 mm ... Dziś "wypada" 8+1.
Trzymam za wszystkich kciuki ^^
U mnie dwa tyg temu był tylko pęcherzyk 3,1mm w 4t5d, wiec nie jestem pewna czy teraz już będzie widać serduszko ale mam nadzieje ze tak 🥰 trzymam kciuki, daj znać jak po wizycie 😘
 
Paulina super, po takiej wizycie odrazu dzień jest lepszy ;)

Za pozostałe dziewczyny tez trzymam kciuki, dawajcie znać co u Waszych Fasolek.

Powiem Wam ze od poniedziałku codziennie ktoś mi mówi, że ładnie wyglądam. Faktycznie cera mi się poprawiła. Ale z drugiej strony mam mdłości i nie śpię w nocy wiec nie wiem jak to mozliwe. Przed chwila przyszła koleżanka do pracy po urlopie i pierwsze co „kaśka ale ładnie wyglądasz dzisiaj „ No kurczę ale się poszłam do lustra oglądać Hehehe
A aktualnie siedzę i czekam aż mi się system odwiesi bo mamy jakaś awarie.
Dziewczyny jakbyście miały jakiegoś cynka o ciążowych ciuchach w lidlu czy coś to dajcie znać. :)
 
reklama
Wiem ale lekarza prywatnego mam dopiero 12.12 a zwolnienie potrzebowalam od tego wtorku...

Rozumiem. A ten prywatny ( z tego co pamietam to byłaś bardzo z niego zadowolona) da Ci teraz zwolnienie bez problemu?
Pytam bo ja nie chodzę na NFZ i nie mam w planach. Pamietam jak po moim porodzie 5 lat temu poszłam do gina na NFZ z problemem wysiłkowego nietrzymania
Moczu. Pytam gościa czy jest jakieś rozwiązanie na moją dolegliwość, a ten do mnie że jasne cytuje” może mi wyrżnąć macice i pó problemie No ale być może jeszcze mi się do czegoś przyda...”
Wiem, że nie każdy jest taki ale nie będę szukać a noz się trafi ... ;)
 
Do góry