reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Takie pytanie mam, przy pierwszej ciąży były mąż nigdy ze mną do lekarza nie chodził, aktualny mógłby i chciałby być za każdym razem... wiecie kiedy pierwszy raz może wejść ze mną do gabinetu? Czy w 12 tyg skończonym zrobi mi usg przez brzuch?
Mój że mną wchodził od początku jak było nawet usg dopochwowo. Jak już była aparatura w pochwie to lekarka wołała męża
 
Takie pytanie mam, przy pierwszej ciąży były mąż nigdy ze mną do lekarza nie chodził, aktualny mógłby i chciałby być za każdym razem... wiecie kiedy pierwszy raz może wejść ze mną do gabinetu? Czy w 12 tyg skończonym zrobi mi usg przez brzuch?
Wydaje mi się ze już nawet może wejść . Chodzisz prywatnie czy NFZ?
Mi ostatnio robił usg dopochwowo i byłam z moja trzylatka
 
@Paulina.zen - gratulacje, nie ma to jak dobre wiadomości z rana. Szkoda, że nie dało się więcej zobaczyć, ale i tak dobrze, że lekarz ma w gabinecie USG ;)

@Natalia198777 - wydaje mi się, że partner zawsze może być na badaniu. Tylko u mnie nie dają prześcieradła czy innego okrycia, więc dopóki robimy USG dopochwowo to ja nie chciałam żeby Mąż wchodził :p
Na następnym już będzie, bo powinno być przez brzuch a On strasznie chce zobaczyć.

@adzaaa - trzymamy kciuki. Wszystko będzie dobrze! :)
 
Trochę mnie u was nie było, dzisiaj mam o 14.40 wizytę, 6t5d wiec mam nadzieję że zobaczę już serduszko 🥰. Jak martwiłam się brakiem objawów to od 3 dni z rana kibelek jest moim przyjacielem :( a przez resztę dnia mdłości jakbym normalnie na kacu była
 
Trochę mnie u was nie było, dzisiaj mam o 14.40 wizytę, 6t5d wiec mam nadzieję że zobaczę już serduszko 🥰. Jak martwiłam się brakiem objawów to od 3 dni z rana kibelek jest moim przyjacielem :( a przez resztę dnia mdłości jakbym normalnie na kacu była
To ja mam wizytę jak Ty, 5min później, w dodatku jesteś rok młodsza ode mnie tylko, jakies bliźniacze ciaze 🤗 współczuję mdłości 🤢
 
Kurde, dzień wolny, siedzę z moim dwulatkiem, pije kakao i jemy mandarynki. Święta czuje!
W ogóle śmieszna akcja. Piszę na messengerze mamie i siostrze że nie mogę uwierzyć że Fifi ma już 2lata skończone, a siostra na to że pora na drugie i będę znów mieć mikrusa 🤣 co za wyczucie! 💕
 
reklama
To ja mam wizytę jak Ty, 5min później, w dodatku jesteś rok młodsza ode mnie tylko, jakies bliźniacze ciaze 🤗 współczuję mdłości 🤢
Oo a skąd jesteś? 🙈 szczerze to pierwszy dzień cieszyłam się z tych mdłości ze wszystko w porządku ale teraz już mam dosyć :/ głodna jestem to mdli, jak jem to tak samo wiec ani w tą ani w tą :/
 
Do góry