reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

a jak to jest z tym brzuchem? bo mnie nie boli ale czuję że tam się coś wyprawia 😋rzadko bo rzadko, ale czuję jak zakłuje z jednej, albo z drugiej strony (słabiej niż w trakcie owulacji) ewentualnie w dole brzucha..coś na kształt jak przed okresem, ale też słabiej . Nie nazwałabym tego bólem. Przeczytałam że to normalne, bo jajniki się przestawiają na inną pracę, a macica się rozciąga. Może za bardzo się wsłuchuję, ale to jest dla mnie nowość, a nie mam kogo zapytać, czy to rzeczywiście norma?
 
reklama
@takajedna_87 tak wstanę zrobię obiad i podeśle Ci wszystko .
Ja endokrynologa tez mam w pakiecie. I na pakiet Lux med jest tak ze placówka w ciągu 24 hmusi znaleźć Ci miejsce do danego lekarza.

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty. Ja dopiero co wstałam i jestem padnięta.
 
Dawno mnie tu u was nie było.Zagladam codziennie ale jakoś brakuje czasu na pisanie. Dzisiaj muszę się pochwalić maleńkim bijącym serduszkiem. Cudnie słuchało się tego po raz trzeci.
IMG_20191127_135257.jpg
 
Też
a jak to jest z tym brzuchem? bo mnie nie boli ale czuję że tam się coś wyprawia 😋rzadko bo rzadko, ale czuję jak zakłuje z jednej, albo z drugiej strony (słabiej niż w trakcie owulacji) ewentualnie w dole brzucha..coś na kształt jak przed okresem, ale też słabiej . Nie nazwałabym tego bólem. Przeczytałam że to normalne, bo jajniki się przestawiają na inną pracę, a macica się rozciąga. Może za bardzo się wsłuchuję, ale to jest dla mnie nowość, a nie mam kogo zapytać, czy to rzeczywiście norma?
[/QUOTE
Ja też tak mam, dokładnie tak jak opisujesz :) i chyba też za bardzo się wsłuchuję :) także musimy zluzować :)
 
@takajedna_87 tak wstanę zrobię obiad i podeśle Ci wszystko .
Ja endokrynologa tez mam w pakiecie. I na pakiet Lux med jest tak ze placówka w ciągu 24 hmusi znaleźć Ci miejsce do danego lekarza.

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty. Ja dopiero co wstałam i jestem padnięta.
W moim pakiecie nie ma konsultacji endokrynologicznej. Próbowałam zarezerwować wizytę ale wyskakuje opcja "poza pakietem" [emoji17] Mam za to internistę i dietetyka [emoji1787]
 
reklama
Do góry