reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Ja ze swoją tez rozmawiam, mówię o najważniejsze są jej potrzeby i to co się jej podoba... No ale różnie to była. Jeszcze jest mała, może to się zmieni.

Kurczę zjadłam zupę i kawałek pizzy z wczoraj i dalej mnie ssie. Coś bym jeszcze wciągnęła. Może kisiel? Hmm
 
reklama
Dzieki dziewczyny. Tak, o wiele spokojniejsza. I mega zadowolona!! Kolejna wizyta za 3 tyg dopiero. Zalecenia sa: kwas, brak jedzenia cytrusow i spokoj!!
Powiedzial rowniez ze nastepnym razem gdy mnie cos zaniepokoi, mam jechac do szpitala gdzie on pracuje. Do mojego rodzinnego nawet by kota na leczenie nie wyslal, chociaz ma na koty uczulenie[emoji1787]
 
Dzieki dziewczyny. Tak, o wiele spokojniejsza. I mega zadowolona!! Kolejna wizyta za 3 tyg dopiero. Zalecenia sa: kwas, brak jedzenia cytrusow i spokoj!!
Powiedzial rowniez ze nastepnym razem gdy mnie cos zaniepokoi, mam jechac do szpitala gdzie on pracuje. Do mojego rodzinnego nawet by kota na leczenie nie wyslal, chociaz ma na koty uczulenie[emoji1787]
A to ciekawe z tymi cytrusami. Masz uczulenie czy jakieś nietolerancje?
 
od wczoraj próbowałam Was nadrobić ale zamiast pisać poszłam spać:rolleyes2:
Ciągle mi niedobrze i w ciągu dnia mam dosłownie chwilę kiedy mogę coś zjeść. Uciążliwe to, ale do przeżycia. Tylko ja tak luubie jeść...

Montek super wieści! Super lekarz, trzymaj sie go.
 
A to ciekawe z tymi cytrusami. Masz uczulenie czy jakieś nietolerancje?
Podobno cytrusy sa silnie alergizujace ale rowniez moga przyczynic sie do powstawania zgagi. Mam nie jesc winogron, pic zielonych herbat i zero alkoholu. Kawa raz dziennie, jem co chce i tyle.
Bole podbrzusza sa OK, bole piersi rowniez. Moge ale nie musze miec nudnosci. Beta ladnie przyrasta [emoji846]
 
Zobaczcie jakie to ważne trafić na właściwego lekarza!
pójdziesz nie do tego co trzeba to ci powie Czekamy na poronienie... [emoji2368] qurwa....
Oczywiscie ze tak. On ma od groma pacjentek, wszystkie go polecaja i dobrze o nim mowia. To co mowili w szpitalu a ten tutaj to wielka przepasc. Nawet i podejscie do pacjentki jest bardziej na plus. Za wizyte 100zl, gdzie powinno byc 130 bo usg a tu za free [emoji846] aby serduszko bilo teraz na najblizszej wizycie [emoji846]
 
Mojej lekarki sporo osób mogłoby nie polubić. Nie głaska po głowie i nie wzrusza się. Nie ma z nią też luźnych rozmów o niczym. Wydaje się bardzo chłodna.
Ma za to ogromne doświadczenie w prowadzeniu ciąży i cały czas się doszkala, a na dodatek w chwilach krytycznych wiem, że mogę na nią liczyć.

Na mojej pierwszej wizycie u niej lata temu wykryła mi zmianę w piersi. Miałam dwadzieścia parę lat i przed oczami zrobiło mi się ciemno... Wyjaśniła mi wszystko - co się teraz będzie działo, co dokładnie mam robić, gdzie i do kogo się zgłosić.. Tak mnie postawiła do pionu i dała mi siłę do działania, że nigdy jej tego nie zapomnę.
Zmiana okazała się ostatecznie niegroźna i nigdy nic większego się z niej nie rozwinęło.
 
reklama
Do góry