reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Udało mi się jeszcze po badaniu dostać do lekarza. Dostałam jakieś tabletki. Mam za dwa tygodnie przyjść do kontroli. Za tydzień mam ginekologa.
Ja pierdziele, nie znam się na tym w ogóle. Dwa razy już byłam u ginekologa a ten fiut za przeproszeniem nie kazal żadnych badań krwi robić. Tylko ciągle czeka na serduszko.
Dobrze że Was tu poczytałam i poszłam sama zrobić tą bete i TSH, progesteronu jeszcze wyniku nie ma.
Nawet nie wiem co może się stać jak mam takie TSH wysokie jakie mogą być powikłania.
 
Czad jakiś wyniki pierwsze
Powinien ci już dać może przemysl zmianę lekarza co by stresu sobie ciut oszczędzić
Udało mi się jeszcze po badaniu dostać do lekarza. Dostałam jakieś tabletki. Mam za dwa tygodnie przyjść do kontroli. Za tydzień mam ginekologa.
Ja pierdziele, nie znam się na tym w ogóle. Dwa razy już byłam u ginekologa a ten fiut za przeproszeniem nie kazal żadnych badań krwi robić. Tylko ciągle czeka na serduszko.
Dobrze że Was tu poczytałam i poszłam sama zrobić tą bete i TSH, progesteronu jeszcze wyniku nie ma.
Nawet nie wiem co może się stać jak mam takie TSH wysokie jakie mogą być powikłania.
 
reklama
Limaa najważniejsze ze fasola rośnie :)

Gusia no wiesz, może ten Twój gin jest tych co „to jeszcze nie ciąża”... :/

Ja już się umylam i leżę w pizamie i szlafroku. Wypiłam mój śmierdzący eliksir i odrazu czuje jak mi brzuch rośnie. Normalnie będę na dwie strony walić... :(
Moje dziecko dostaje do głowy, od początku tygodnia kisi się w domu. Jutro trzeba będzie iść na spacer, koniecznie.
Mąż walczy z nową zmywarką, od 18:30...

Dobrej nocy
 
Do góry