reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Ja nie spie
Glupie mysli mi po glowie sie plączą:( od poczatku ciazy mam problem ze spaniem z tym ze zasypialam i budzilam sie ok 2 a dzisiaj zasnac jakos nawet nie moge ;(
 
jak masz głupie myśli, denerwujesz się, podnosi ci się tętno, i ciężko zasnąć :/

nie mogę wykluczyć tego samego u mnie :/
 
dlaczego wszyscy już śpią a ja nie mogę mimo że jestem zjebana jak koń po Westernie 😒
Ja sie obudziłam wczoraj o 4 juz do pracy, po pracy bylam jeszcze na tej becie, 12 h poza domem. Jak wróciłam, zjadlam położyłam się na chwilkę i tak czekalam na mecz że nie widzialam nawet minuty. I juz się obudziłam.
Dzisiaj szefo wziął urlop więc będę miala jeszcze więcej. Mam nadzieję że się szybko wyrobie i prztrwam w spokoju resztę dnia.
Na przeziębienie robiłam sobie syropki z cebuli i miodu oraz syropek z imbirem cytryną i miodem po 2 dniach zdrowa jak kuń byłam :)
Trzymam kciuki za wszystkie mamusie które idą dziś na badania :)
Miłego dzionka kobitki ! Dziś może uda mi się w końcu napisać z pracy :D
 
Ja nie spie
Glupie mysli mi po glowie sie plączą:( od poczatku ciazy mam problem ze spaniem z tym ze zasypialam i budzilam sie ok 2 a dzisiaj zasnac jakos nawet nie moge ;(
Tak jak Suri pisała im wiekszy stres tym gorszy sen. My wczoraj powiedzielismy rodzinie, a ja nie wiem czy 2 h spałam z emocji, zamiast zmniejszyc napięcie, to mi poszybowalo w kosmos.
 
Ja temp mierze codziennie już od 5 miesięcy [emoji16] Odkąd się dowiedziałam o ciąży najwięcej pokazało 37,12, a tak to oscyluje w granicy 37 stopni. Ja miałam przez jakiś czas okropne poty nocne, budzilam się cała mokra [emoji849]
A gorączkę mierzycie? U mnie ciągle stan podgorączkowy więc i dreszcze przychodzą od czasu do czasu.
 
Cześć Dziewczyny. Co za noc... Jestem totalnie niewyspana... Nie mogłam w nocy spać. Budził mnie ból brzucha. I smak wymiocin w gardle. Jeszcze nie haftowałam... U nas w żłobku biegunka uroki pracy. Wstaje Młoda do zerówki sama do pracy. Spokojnego dnia dla wszystkich
 
Też mnie korci żeby zrobić wynik z piątek bo w sobotę usg, ale w nosie mam, gin powiedział żadnych bet więc się go posłucham [emoji39]
Mi gin do ktorego mam sie jutro udac mowil ze jak bedzie 3000 beta to zaprasza, bo wtedy cos zobaczymy na usg... Ale czy warto sie stresowac i czekac na wyniki? Wiadomo ze skoro w niedziele mialam 1100 to beta wzrosla.

Ja rowniez jak dowiedzialam sie ze jestem w ciazy ostawilam kwas na witaminy zawierajacy kwas rowniez w skladzie. W szpitalu malo ich to interesowalo czy cos biore czy nie...
 
reklama
Cześć Dziewczyny. Co za noc... Jestem totalnie niewyspana... Nie mogłam w nocy spać. Budził mnie ból brzucha. I smak wymiocin w gardle. Jeszcze nie haftowałam... U nas w żłobku biegunka uroki pracy. Wstaje Młoda do zerówki sama do pracy. Spokojnego dnia dla wszystkich
Praca w przedszkolu/zlobku ma swoje plusy i minusy. Wiem bo sama pracowalam [emoji846]
Teraz odpoczywam od podstawowki na L4 z czego dyrekcja nie jest zadowolona...

A ja jeszcze nie mam bolacego brzucha ani nudnosci... To dobrze? Pytam,bo sie nie znam
 
Do góry