reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Heyy dziewczyny kurczę mam pytanko aktualnie jestem w podrozy 2.11 miała przyjść @ no ale z wiadomych powodów nie przyszła więc pożegnalna na 9 miesięcy:-)
Bete zrobiłam tuz przed wyjazdem wyszła 102.0 więc przyrost jest tu na wyjeździe zrobiłam jeszcze jeden test więc nie minęły nawet 2min A juz były dwie krechy :-)
Ale do czego zmierzam czy w tej ciąży zauważyliście brak zupełnie jakiego kolwiek plamienia hmm bo troszkę się nie pokoje chyba że wszystko oki
 
reklama
Heyy dziewczyny kurczę mam pytanko aktualnie jestem w podrozy 2.11 miała przyjść @ no ale z wiadomych powodów nie przyszła więc pożegnalna na 9 miesięcy:-)
Bete zrobiłam tuz przed wyjazdem wyszła 102.0 więc przyrost jest tu na wyjeździe zrobiłam jeszcze jeden test więc nie minęły nawet 2min A juz były dwie krechy :-)
Ale do czego zmierzam czy w tej ciąży zauważyliście brak zupełnie jakiego kolwiek plamienia hmm bo troszkę się nie pokoje chyba że wszystko oki
Ja w pierwszej i teraz też nic nie krwawiłam.
 
Heyy dziewczyny kurczę mam pytanko aktualnie jestem w podrozy 2.11 miała przyjść @ no ale z wiadomych powodów nie przyszła więc pożegnalna na 9 miesięcy:-)
Bete zrobiłam tuz przed wyjazdem wyszła 102.0 więc przyrost jest tu na wyjeździe zrobiłam jeszcze jeden test więc nie minęły nawet 2min A juz były dwie krechy :-)
Ale do czego zmierzam czy w tej ciąży zauważyliście brak zupełnie jakiego kolwiek plamienia hmm bo troszkę się nie pokoje chyba że wszystko oki

Limonka a jaki dzień robiłaś betę?
Dobrze ze nie plamisz :)
 
Dzień dobry. Jak dzisiejsze samopoczucie?
U mnie lekki stres przed wizytą u lekarza. A miałam się nie denerwować :)
 
Nudnosci i zmeczenie daja sie we znaki. do tego mojego porannego napoju nie dam rady pic. - Kawy. nawet ze slaba robie to nic a nic. i zaczelam miec skurcze w nogach :( dziewczyny to normalne że wieczorami mam skurcze? wczoraj jak juz lezalam w lozku ich dostalam. nie az tak mocnych ale jednak i sie lekko przestrszylam. dzis mam 5t5d
Dzień dobry. Jak dzisiejsze samopoczucie?
U mnie lekki stres przed wizytą u lekarza. A miałam się nie denerwować :)
 
@Lilimania ja miałam takie skurcze w pierwszej ciąży. Chyba jakoś pod koniec pierwszego trymestru, łapały mnie w nocy i nad ranem i tak się darlam ze mąż w sekundzie wyskakiwał jak poparzony z łóżka żeby mi łydki masować [emoji4]
Ja czekam na pobranie. Jakiegoś pecha mam, pojechałam specjalnie do diagnostyki takiej na obrzeżach, byłam przekonana ze tu nie ma takiego ruchu a jestem 14 w kolejce [emoji33]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry