reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

A jak tam z objawami u Was dziewczyny? Ogólnie teraz się z tego śmieje, ale ja przez 9 msc w trakcie starań przed każdą @ wmawiałam sobie różnorakie objawy i za każdym razem byłam pewna, że to już 🤣 a jak w sobotę ujrzałam dwie kreski, to tylko takie whaaat, przecież w tym miesiącu nie miałam żadnych objawów, jedynie co okres mi się delikatnie spóźniał🤣 i jedyne co teraz zauważyłam to podchodzę do wszystkiego bardzo emocjonalnie... sytuacja sprzed chwili..dostałam mandat za złe parkowanie od straży miejskiej poplakalam się od razu i nie mogłam powstrzymać łez, facet się pyta, czy czasami w ciąży nie jestem, a ja że właśnie dopiero co się dowiedziałam, a on do mnie "a to jeszcze nie jest ciąża"... tak mnie tym wkurzył!!

Palant i tyle , nie przejmuj się , tego głupiego narodu dużo chodzi po chodnikach wiec trzeba się nauczyć ignorować takie rzeczy
 
reklama
A jak tam z objawami u Was dziewczyny? Ogólnie teraz się z tego śmieje, ale ja przez 9 msc w trakcie starań przed każdą @ wmawiałam sobie różnorakie objawy i za każdym razem byłam pewna, że to już 🤣 a jak w sobotę ujrzałam dwie kreski, to tylko takie whaaat, przecież w tym miesiącu nie miałam żadnych objawów, jedynie co okres mi się delikatnie spóźniał🤣 i jedyne co teraz zauważyłam to podchodzę do wszystkiego bardzo emocjonalnie... sytuacja sprzed chwili..dostałam mandat za złe parkowanie od straży miejskiej poplakalam się od razu i nie mogłam powstrzymać łez, facet się pyta, czy czasami w ciąży nie jestem, a ja że właśnie dopiero co się dowiedziałam, a on do mnie "a to jeszcze nie jest ciąża"... tak mnie tym wkurzył!!

A co do objawów to czasem czuje piersi ale nie bolą. Nie wiem czy to objaw ale jestem taka nabita i wyglądam jak bym była w 6 miesiącu już [emoji23][emoji23] . Ale chyba to nie objaw tylko moja chęć pochłaniana wszystkiego co można wsadzić do gęby [emoji23][emoji23]
 
Hejo nowa Mama
Ja w sumie z takich objawów to nic już nie mam . Ale dzisiaj rano mega mdłości mnie dopadły . Ale chwila moment i po ...
ja tez do wszystkiego emocjonalnie i stresuje się tysiąc razy bardziej wszystkim dookoła.

Ja jem i zaczynam sprzątać i obiad gotować.

@Suri373 mi wyszło coś około 200 zł jak liczyłam
 
A co do objawów to czasem czuje piersi ale nie bolą. Nie wiem czy to objaw ale jestem taka nabita i wyglądam jak bym była w 6 miesiącu już [emoji23][emoji23] . Ale chyba to nie objaw tylko moja chęć pochłaniana wszystkiego co można wsadzić do gęby [emoji23][emoji23]

A no fakt! Zapomniałam o piersiach jeszcze! W końcu je mam i są odczuwalne 🤣
 
A jak tam z objawami u Was dziewczyny? Ogólnie teraz się z tego śmieje, ale ja przez 9 msc w trakcie starań przed każdą @ wmawiałam sobie różnorakie objawy i za każdym razem byłam pewna, że to już 🤣 a jak w sobotę ujrzałam dwie kreski, to tylko takie whaaat, przecież w tym miesiącu nie miałam żadnych objawów, jedynie co okres mi się delikatnie spóźniał🤣 i jedyne co teraz zauważyłam to podchodzę do wszystkiego bardzo emocjonalnie... sytuacja sprzed chwili..dostałam mandat za złe parkowanie od straży miejskiej poplakalam się od razu i nie mogłam powstrzymać łez, facet się pyta, czy czasami w ciąży nie jestem, a ja że właśnie dopiero co się dowiedziałam, a on do mnie "a to jeszcze nie jest ciąża"... tak mnie tym wkurzył!!

A to złamas. Trzeba było go zapytać czy czy w końcu strażnikiem czy ginekologiem jest. Ale jakby człowiek był przygotowany na takie teksty to by odpalił a tak to zatyka.
 
Melo witaj [emoji4] nie wszyscy są tacy mili, Suri potrafi opieprzyć Haha [emoji6]
Będzie dobrze, w grupie raźniej.

Lola ja nie biorę euthyroxu ale moja koleżanka brała na 30-45 min przed śniadaniem. A co do badan to w tez brała cały czas, bo wynik niby miał pokazać czy słusznie go bierze i czy jest prawidłowy.
 
Mnie bolą cycuchy i zaczynam miec apetyt, szczególnie na słodkie [emoji2962]

Co za typ... Sama nie wiem jakbym zareagowała [emoji34]
A jak tam z objawami u Was dziewczyny? Ogólnie teraz się z tego śmieje, ale ja przez 9 msc w trakcie starań przed każdą @ wmawiałam sobie różnorakie objawy i za każdym razem byłam pewna, że to już [emoji1787] a jak w sobotę ujrzałam dwie kreski, to tylko takie whaaat, przecież w tym miesiącu nie miałam żadnych objawów, jedynie co okres mi się delikatnie spóźniał[emoji1787] i jedyne co teraz zauważyłam to podchodzę do wszystkiego bardzo emocjonalnie... sytuacja sprzed chwili..dostałam mandat za złe parkowanie od straży miejskiej poplakalam się od razu i nie mogłam powstrzymać łez, facet się pyta, czy czasami w ciąży nie jestem, a ja że właśnie dopiero co się dowiedziałam, a on do mnie "a to jeszcze nie jest ciąża"... tak mnie tym wkurzył!!
 
A to złamas. Trzeba było go zapytać czy czy w końcu strażnikiem czy ginekologiem jest. Ale jakby człowiek był przygotowany na takie teksty to by odpalił a tak to zatyka.

no dokładnie, tak mnie zagiął, że tylko jeszcze płakać mi się chciało haha :D ale dobra, już nie ma co analizować, niech spada złamas!
 
Przed badaniem lek? Omg, pierwszy raz słyszę [emoji28]
Melo witaj :) nie wszyscy są tacy mili, Suri potrafi opierzyć Haha ;)
Będzie dobrze, w grupie raźniej.

Lola ja nie biorę euthyroxu ale moja koleżanka brała na 30-45 min przed śniadaniem. A co do badan to w tez brała cały czas, bo wynik niby miał pokazać czy słusznie go bierze i czy jest prawidłowy.
 
reklama
Melo witaj :) nie wszyscy są tacy mili, Suri potrafi opierzyć Haha ;)
Będzie dobrze, w grupie raźniej.

Lola ja nie biorę euthyroxu ale moja koleżanka brała na 30-45 min przed śniadaniem. A co do badan to w tez brała cały czas, bo wynik niby miał pokazać czy słusznie go bierze i czy jest prawidłowy.
Ejjjjjjjjjjjjj
miła jestem niesłychanie!
 
Do góry