reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Hej siostra jest logopedą i pokazałam jej zdjęcia Twojego maluszka, mówi że na bank do podcięcia wedzidełko więc najlepiej jakbyś się skonsultowala u siebie w poradni. Wskazuje na to kształt jezyk-serduszko.
Wedzidelko miał podcinane po urodzeniu tego samego dnia. Więc może tak na foto wygłada ale wedzidelko jest ok. Możesz podciąć je jeszcze z tego co kojarzę. Jezyczek jest wporzadku:)
 
reklama
Hej siostra jest logopedą i pokazałam jej zdjęcia Twojego maluszka, mówi że na bank do podcięcia wedzidełko więc najlepiej jakbyś się skonsultowala u siebie w poradni. Wskazuje na to kształt jezyk-serduszko.
To zdjęcie takie wyszło. Jego jezyczek jest ok i wedzidełko tez. Ja tu o poradę o to nie pytalam tylko o ząb który juz mu wyszedł. Jezyczek ma normalny tak śmiesznie się ułożył i jak juz wspomniałam miał podciete w szpitalu po porodzie..z niczym problemu nie mamy w tym temacie
 

Załączniki

  • IMG-20200907-WA0019.jpeg
    IMG-20200907-WA0019.jpeg
    658,6 KB · Wyświetleń: 70
Moja tez na brzuchu się wkurza 😂 jak wcześniej fajnie leżała dźwigała głowę to teraz jak ma humor to chwile poleży popodnosi głowę trochę pupę o jest ryk. Trzymam ja dopóki płacz nie jest bardziej prawdziwy 🙈 a kiedyś to jak na zdjęciu
 

Załączniki

  • 9A8903FB-F635-4690-8D5E-30E0FDF45767.jpeg
    9A8903FB-F635-4690-8D5E-30E0FDF45767.jpeg
    1,8 MB · Wyświetleń: 79
Nasz głowę mocno dźwiga, widzę ze mu sprawia frajdę że już sobie może oglądać świat tam, gdzie on chce patrzeć 😄 Bardzo lubi jak się obudzi poleżeć na mojej klatce piersiowej na brzuszku i tak sobie oglądać co się dzieje- a to tapetę w sypialni, bardzo na lustro lubi patrzec 😄
Na brzuchu na macie leży kilka minut, a jak mu się znudzi to pomarudzi i... obraca się na plecy 😂
Pięknie dzidzie dziewczyny ❤️❤️
 
My już coraz bardziej lubimy leżeć na brzuszku, 5 minut potrafi, potem go obracam, gadamy trochę i znowu na brzuszek 😄 Muszę chociaż 2-3 razy dziennie go obracać, trzymając przedramiona, bo bardziej się opierał na lewą rękę (zalecenia fizjoterapeuty).

Wcześniej nie lubił być na brzuszku, bo to była ciężka praca, a teraz z tej pozycji można dużo ciekawych rzeczy obejrzeć i nawet się uśmiechać 🥰❤️
 

Załączniki

  • 9064E8F8-3C08-42FF-851F-116F02FD57B6.jpeg
    9064E8F8-3C08-42FF-851F-116F02FD57B6.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 77
  • 7967E23C-F731-428F-B58D-D7DE3B3331F3.jpeg
    7967E23C-F731-428F-B58D-D7DE3B3331F3.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 75
  • 46DC3208-9A5A-457B-A873-1BD284A3F5B2.jpeg
    46DC3208-9A5A-457B-A873-1BD284A3F5B2.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 81
Hejka,my dziś kończymy równe 4 miesiące ;)
Mi się coś porypało z ciśnieniem, dostałam leki na nadciśnienie na stałe. Wczoraj,jak byłam na wizycie to ciśnienie 160/100..
Dostałam kilka badań do zrobienia to cukier ok (miałam cukrzycę ciążową), TSH ok(w ciąży brałam leki), wszystkie badania w normie, tylko w moczu mi wyszło białko... Mam zrobić USG jamy brzusznej, iść do okulisty, EKG w porządku i pod koniec tygodnia odebrać wynik z RTG płuc..
Także ten tydzień trochę zwariowany,ale całe szczęście Mąż w domku,to łatwiej :)
 
My już coraz bardziej lubimy leżeć na brzuszku, 5 minut potrafi, potem go obracam, gadamy trochę i znowu na brzuszek 😄 Muszę chociaż 2-3 razy dziennie go obracać, trzymając przedramiona, bo bardziej się opierał na lewą rękę (zalecenia fizjoterapeuty).

Wcześniej nie lubił być na brzuszku, bo to była ciężka praca, a teraz z tej pozycji można dużo ciekawych rzeczy obejrzeć i nawet się uśmiechać 🥰
Piękny podpór! 😍
 
Dziewczyny a jak usypiacie na noc maluszki ? Ja swojej daje na noc butelkę a i tak nie zaśnie inaczej niż przy piersi :/ i sporo czasu to trwa
 
Dziewczyny a jak usypiacie na noc maluszki ? Ja swojej daje na noc butelkę a i tak nie zaśnie inaczej niż przy piersi :/ i sporo czasu to trwa
U nas dramat... Młody nie chce zasnąć gdzieś do 22:00. Zasypia albo na piersi albo w wózku i potem go przekładamy do łóżeczka. A dlaczego dajesz butelkę?
 
reklama
Do góry