reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Dziewczyny, dwie sprawy mam.

1. Dziecko mi zaczęlo kaszleć ale nie ma gorączki, trochę kataru co jakiś czas ale nie więcej niż np. dwa tygodnie temu. Myślicie że powinnam coś z tym zrobić czy przeczekać?

2. Czy Wasze dzieciaczki łapią już zabawki w rączki? Przeczytałam w jakimś artykule że niby już po drugim skoku dziecko powinno łapać a nasz za bardzo nie łapie. Coś tam czasem chwyci ale nie trzyma tylko zaraz wypuszcza z rączki. Myślicie że to normalne? Mały ma 10,5 tygodnia.
Nasza, 12,5 tygodnia, nie jest kompletnie zainteresowana łapaniem zabawek, ale mi to jakoś nie przeszkadza, przyjdzie czas to będzie łapać :)
 
reklama
Nie wiem jak na Waszych aparatach. Mój jest średni i do tego młody się wierci ale może będziecie widziały ten ząb
 

Załączniki

  • 20201006_092141.jpg
    20201006_092141.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 98
Mój synek też mi szarpie włosy i łapie np. pieluszkę na której leży. Ale zabawek nie chwyta. Ale jak mówicie żeby się nie przejmować to się nie przejmuję, a co! 😁
Oczywiście, że masz się nie przejmować. Np.u nas jest tak, że do zabawek raczej nie wyciąga rączek, czasem coś chwyci ale to tak losowo, chyba zależy od jego motywacji 😉 a przy karmieniu zawsze mnie łapie za kciuka jak trzymam pierś. Natomiast piastki i paluszki w buzi to już poziom hardcore 😁
A powiedzcie moje drogie, jak u Waszych dzieci leżenie na brzuchu? U nas nadal kiepsko, a za tydz stuka 4 miesiąc 🤔
 
Kochana a jak Wy sobie radzicie z karmieniem? widzę mega skrócone wędzidełko, przepraszam, że tak wyrwałam z tematem, ale nasz syn miał praktycznie identyczne ... i ledwo co jadł z piersi.
i
Kochana a jak Wy sobie radzicie z karmieniem? widzę mega skrócone wędzidełko, przepraszam, że tak wyrwałam z tematem, ale nasz syn miał praktycznie identyczne ... i ledwo co jadł z piersi.
Wedzidelko miał podcinane po urodzeniu tego samego dnia. Więc może tak na foto wygłada ale wedzidelko jest ok. Możesz podciąć je jeszcze z tego co kojarzę. Jezyczek jest wporzadku:)
 

Załączniki

  • IMG-20200902-WA0053.jpeg
    IMG-20200902-WA0053.jpeg
    753,9 KB · Wyświetleń: 83
reklama
Oczywiście, że masz się nie przejmować. Np.u nas jest tak, że do zabawek raczej nie wyciąga rączek, czasem coś chwyci ale to tak losowo, chyba zależy od jego motywacji 😉 a przy karmieniu zawsze mnie łapie za kciuka jak trzymam pierś. Natomiast piastki i paluszki w buzi to już poziom hardcore 😁
A powiedzcie moje drogie, jak u Waszych dzieci leżenie na brzuchu? U nas nadal kiepsko, a za tydz stuka 4 miesiąc 🤔
U nas też kiepsko z leżeniem na brzuszku. Głowę podnosi trochę jak już leży ale wytrzymuje mi max. 5 minut na brzuszku i już jest ryk. W dodatku on kojarzy leżenie na brzuchu z jedzeniem piersi bo czasem go w takiej pozycji karmiłam i próbuje ssać prześcieradło 🙈😅
 
Do góry